Oyun Gündem

Rogeulite Tarzı ile Dikkat Çeken Bibots’un Çıkış Tarihi Açıklandı ve Demosu Yayınlandı

Yayıncı PID Games ve geliştirici Square Squid, roguelite shooter Bibots’un bu sonbaharda Steam’de PC’ye geleceğini duyurdu. Demo versiyonu ise Steam üzerinden yayınlandı.

Oyun Hakkında:

Bibots, yukarıdan aşağıya, kurşun cehennemi roguelite nişancı oyunudur. İki karakter arasında geçiş yapın, canavarlarla dolu alanları keşfedin ve temizleyin, yeteneklerin kilidini açın, karakterlerinizi özelleştirin, ölün, öğrenin ve dünyayı tekrar kurtarmaya çalışın.

Bir yengeç kaşifi ve Takaful dünyanızın beklenmedik kurtarıcısı Tayar olarak oynayın. Silahlarınızı alın ve kötü dehanın planlarına karşı koyun. Tayyar, Bibot’un seçtiği (aslında şans eseri ona tökezleyerek) bu başarıyı başaran tek kişi değil, bu kadim mekanik varlıklardan birine dönüşme yeteneği kazanır. Her beebot’un kendi güçlü yönleri vardır, hepsini deneyin ve oyun tarzınıza en uygun olanı seçin.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir