Oyun Gündem

Roadwarden 8 Eylül’de PC için Çıkış Yapacak

Wiesbaden, Almanya merkezli yayıncı ve geliştirici Assemble Entertainment ve Polonya merkezli bağımsız oyun geliştiricisi Wroclaw, Moral Anxiety Studio, resimli metin tabanlı RPG “Roadwarden”ın 8 Eylül 2022’de Steam’de PC’ye (Windows, MAC ve Linux) geleceğini duyurdu.

Roadwarden, yüksek fantezi ve ortaçağ macerasının unsurlarını birleştirir ve belirgin bir izometrik piksel sanat stili ile vurgulanır. RPG’lerden ödünç alınan mekanikleri, görsel romanları ve etkileşimli kurguyu birleştiren Roadwarden, loncanın etkisini yaymak için gizemli bir yarımadaya seyahat etmekle görevlendirilen güçlü bir tüccar loncası tarafından işe alınan bir kaşifin hikayesini anlatıyor. 40 saatten fazla oynanış süresi, yüz binlerce metin satırına yayılan diyalog seçenekleri ve artan karakter yetenekleriyle Roadwarden, hiçbir oyunun aynı olmadığı, gerçekten destansı ve benzersiz bir maceradır.

Oyunun Özellikleri:

  • Dünyayı keşfedin ve değiştirin: Sırları ortaya çıkarın ve benzersiz uğursuz hikayesini kaçınılmaz olarak ortaya çıkaran düşmanca bir fantezi dünyasının zorluklarını üstlenin.
  • Zorlukla büyüyün: Bir yol bekçisi olarak kendi geleceğinizi şekillendirmek için kendi geçmişinizi, kişisel yeteneklerinizi, inançlarınızı ve kişiliğinizi yaratın.
  • Klasik RPG tavrı: Bir savaşçı, büyücü veya bilim adamı olarak destansı bir yolculuğa hazırlanın ve karakterinizin özelliklerini tanımlayın; çeşitli NPC’lerle etkileşime girerken ne kadar arkadaş canlısı, eğlenceli veya korkutucu
  • Sırlar açığa çıkıyor: Bu dünyanın gerçek doğasını anlamak için fikirlerinizi ve kurnazlığınızı keşfetmek ve sonuç çıkarmak için kullanın. Güvenlerini ve desteğini kazanmak için düzinelerce NPC ile ayrıntılı diyaloglara ve yan görevlere dalın.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir