NintendoOyun GündemPC

Road 96 Çıkış Tarihi Açıklandı

Geliştirici DixiArt, Road 96’nın Switch ve PC üzerinden üzerinden 16 Ağustos tarihinde çıkacağını duyurdu. Merge Games, Switch için Ekim ayının başlarında perakende olarak fiziksel bir sürüm de yayınlayacak.

Oyun Hakkında:

Yaz 1996, O gün bugün!

Yola çıktın. Macera. özgürlük. Kaçış. Çalıştırmak. Rejimden kaç. Hayatta kalmaya çalışın. Sınıra giden bu riskli yolculukta inanılmaz karakterlerle tanışacak ve sürekli gelişen bir macerada onların iç içe geçmiş hikayelerini ve sırlarını keşfedeceksiniz.
Ancak her mil, yapılacak bir seçimin kapısını açar. Kararlarınız maceranızı değiştirecek, tanıştığınız insanları değiştirecek, hatta belki de dünyayı değiştirecek.
Otoriter Petria ulusunda binlerce yol var.
Hangisini alacaksın?
Road 96 çılgın, güzel bir yolculuktur. Özgürlüğe kişisel yolculuğunuzda heyecan verici yerlerin ve sıra dışı insanların keşfi.

road-96-gameolog
road-96-gameolog

Tarantino, The Coen Brothers ve Bong Joon-ho’dan ilham alan, sürekli gelişen hikaye odaklı bir macera. Valiant Hearts ve Memories Retold’un ödüllü yaratıcıları tarafından yapılmıştır.
Aksiyon anları, keşifler, derin düşüncelere dalmış melankoli, insan karşılaşmaları ve tuhaf durumlar. Otoriter yönetim ve baskı zemininde ayarlayın.
Çarpıcı bir görsel stil, 90’ların hitleriyle dolu bir film müziği ve oyun boyunca binlerce rota bir araya geliyor, böylece her oyuncu Road 96’da kendi benzersiz hikayelerini yaratabiliyor.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu