Oyun Gündem

RIPOUT için Demo Sürümü Yayınlandı

Pet Project Games’in oyununu geçen yıldan beri takip ediyoruz ve Şubat ayında piyasaya çıkmasını bekliyoruz. Ne yazık ki, çıkış tarihi belirsiz “2022’de bir ara” olarak değişti. Ancak bugün, oyun hakkında güzel bir haber geldi. Oyun için bir demo yayınlandı.

Oyunun Steam sayfasında ücretsiz bir demo indirebilirsiniz. Oyunun demo versiyonu yanlızca PC oyuncuları için çıkarıldı. Geliştirici ekip konsol demo sürümünü yayınlamamaya karar verdi.

Demoya buradan ulaşabilirsiniz.

Arsa, tehlikeli ve çirkin bir uzaylı tehdidiyle karşı karşıya kalan bir uzay gemisinin mürettebatının hikayesini anlatıyor. Düşmanlar oyun sırasında gelişecek ve içlerinden biri de kendi türlerini yok etmek için bir silah olacak. Bahis çok oyunculu modda yapılır: en fazla dört kişilik takımlar halinde oynamak mümkün olacak, görevler 10-20 dakika sürecek ve yerler rastgele oluşturulacak.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir