HaberlerOyun GündemSinema-Dizi Gündem

Rick Grimes ve Michonne’un The Walking Dead Dönüşü The Ones Who Live’a İlk Bakış

Serinin altıncı spin-off’u Şubat ayında gösterime girecek.

The Walking Dead: The Ones Who Live, hayranların en sevdiği Rick Grimes ve Michonne’un önümüzdeki yıl AMC serisine geri döndüğünü görecek. Sırasıyla Andrew Lincoln ve Danai Gurira tarafından canlandırılan bu karakterlere ilk bakış, spin-off dizisi için New York Comic-Con teaser’ının odak noktası oldu.

Şubat ayında AMC ve AMC+ kanallarında yayınlanacak olan The Ones Who Live, Rick ve Michonne’un birbirlerini arayışını konu alacak. Rick’in orijinal Walking Dead dizisinin 9. Sezonundan sonra öldüğü düşünülüyordu. Michonne ise 10. Sezonda sevgilisini aramak için ayrılmıştı.

The Walking Dead: The Ones Who Live Fragmanı

Entertainment Weekly, Lost dizisinden tanıdığımız Terry O’Quinn’in Beale rolüyle diziye katılacağını bildirdi. The Ones Who Live için onaylanan diğer iki yeni oyuncu Lesly-Ann Brandt (Lucifer) ve Matt Jeffries. Bu arada, Pollyanna McIntosh, daha önce orijinal Walking Dead’in yanı sıra World Beyond’da da yer alan Jadis rolünü yeniden canlandıracak.

The Ones Who Live altı bölümlük bir dizi olarak planlanıyor. The Walking Dead’in altıncı spin-off’u olacak. Daryl Dixon’a odaklanan bir başka spin-off ikinci sezona kavuşacak ve aktris Melissa McBride diziye Carol rolüyle geri dönecek.

Ayrıca bu yılın sonlarına doğru The Walking Dead: Destinies adında, orijinal dizinin ilk dört sezonunu yeniden yaşamanızı sağlayan yeni bir oyun da çıkacak.

Fethpasha

Atari 2000'den beri oyun oynayan zamanının bir çok oyununu tatmış ve genel itibari ile RPG tutkununu haline gelmiş birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir