Oyun GündemPC

Resident Evil Village Yeni Güncelleme ile AMD FSR Desteği Aldı

CAPCOM, 3 aydan az bir süre önce piyasaya sürülen oyunu Resident Evil Village, korsan yazılımı önlemek amacıyla yerleştirilen Denuvo(DRM) yazılımının sebep olduğu takılmaları düzeltemediği için epey eleştirilmişti. Takılma problemlerinin korsan sürümünde ortadan kalkmasının ardından sorunun DRM koruması olduğu ortaya çıktı.

Oyuna AMD FidelityFX Süper Çözünürlük teknolojisi bugün itibari ile entegre edildi. Bu teknoloji AMD tarafından sistem zorlayan oyunlarda performansı artırmak için geliştirilmiş bir çözünürlük ölçekleme algoritması. 1 GB’lık bir güncelleme ile Steam üzerinden oyunu güncelleştirdiğiniz takdirde AMD FSR teknolojisine ulaşabileceksiniz.

Güncelleme içeriği:

– FidelityFX Süper Çözünürlük teknolojisi (FSR) oyuna entegre edildi.FSR, geliştirilmiş grafikler ile daha iyi bir oyun deneyimi sunmaya hazır.
– Korsanla mücadele teknolojisindeki problemleri ortadan kaldırmak için gerekli güncellemeler sağlandı.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu