ModlarOyun GündemPCPlay StationXBOX

Resident Evil Village FOV (Görüş Alanı) Modu Çıktı

Yalnızca bir gün önce piyasaya sürülmesine rağmen, oyuncuların görüş alanını değiştirmesine izin veren Resident Evil Village’a bir mod çıktı.

Oyunun, oyuncuların görüş alanını veya FOV’u ayarlamasına izin veren bir detayın geliştirilmediğini gören bir modcu, oyuna bir FOV modu ekledi. Lazy FOV ve Vignette Fix olarak adlandırılan mod, oyunculara oyunda resmi olarak bulunmayan birkaç ek ayar sağlıyor. Adından da anlaşılacağı gibi, görüş alanını ayarlayabilmenin yanı sıra, bu ekstra grafiksel bazı ayarlarını düzenleme fırsatı da veriyor.

Şaşırtıcı bir şekilde, mod aynı zamanda oyunun demo sürümünde de çalışıyor. Ayrıca, modun bir eklenti olmadığını da belirtmekte fayda var. Oyunu çalıştırmadan önce arka planda açılması gereken indirilebilir bir moddur.

KURULUM:

  1. Aracı indirin
  2. Oyunu başlatın
  3. Aracı açın
  4. Oyuna Dönün

LİNK: https://www.nexusmods.com/residentevilvillage/mods/10?tab=description

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir