Oyun GündemPCPlay StationXBOX

Resident Evil Village: Film Puzzle Çözümü

Kitap rafının arkasındaki gizli bir çıkışı bulmak için Film Bulmacasını nasıl tamamlayacağınızı anlatıyoruz.

Oyuncular. Resident Evil Village’da beş film şeridi toplamak ve odadan gizli bir çıkış bulabilmek için bunları belirli bir sıraya yerleştirmek zorunda oldukları bir noktaya ulaşacaklar. Oyuncular bu kılavuzu kullanarak film bulmacasını nasıl çözeceklerini bulabilir ve haritanın yeni bir alanına gidebilirler.

Resident Evil Village’da Film Bulmacasını Çözümü

Oyuncular, film şeritleriyle birlikte odaya ulaştıklarında, doğru noktalara gelene kadar onları hareket ettirmeleri gerekecek. Aşağıdaki resim, film şeritlerinin tam olarak nasıl dizilmesi gerektiğini gösteriyor. Eğer resimden anlayamadıysanız aşağıda sırası ile yazdık.

Film bulmacasını tamamlamak ve odadan gizli çıkışı bulmak için oyuncuların beş film şeridini şu şekilde sıralaması gerekir:

  1. Doldurulmuş hayvanlarla şerit
  2. “Gölgeler Köyü” yazan kitap
  3. Çocuk
  4. Müzik sandığı
  5. Üzerinde yüzük olan el

Beş şerit doğru şekilde sıralandığında, oyuncular artık filmi oynatmak için düğmeye basmalıdır. Kısa bir sekans oynadıktan sonra, odanın köşesindeki bir kitaplık kayarak Ethan Winters’ın bir çift makas ve bir tür malzeme ile kaplı bir geçit bulunan gizli bir odaya girmesine izin verecek.

Tıpkı bu bulmaca ve Banyo Salonu’ndaki kafa karıştırıcı Heykel bulmacası gibi,oyuncuların ana karakterin kızı Rose’u kurtarmak için çalışırken çözmeleri gereken birçok zorlu görev var. Ve elbette, vampir hanımefendi Leydi Dimitrescu bile oyunun hikayesi boyunca bir iki kez görünecek.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir