Oyun Gündem

Resident Evil Village: Atölye (Workshop) Kilit Şifresi

Atölye Nerede?

Atölyenin girişi haritada köyde açıkça belirtilmiş, ancak oraya nasıl girileceği hemen belli değil. Bu meydanların çoğu, komşu evlerin içindeki çatı veya tünellerden ulaşılabilir. Birçok profesyonel oyuncu, anahtarsız bir kilit ve kırmızı bir “GİRMEYİN” işareti gördükleri için içeri girmekte zorlanırlar.

Kapıdaki kilit, basitçe bıçaklanarak veya ona ateş edilerek kırılabilir. Bu alana girerken atölye sol taraftadır. 

Atölyeye girdikten sonra, Ethan’ın hemen önünde bir masanın üzerinde bir resim bulunan görünüşte masum bir kağıt parçası var. Al ve ters çevir. Mesajda “Pencereden dışarı bak” yazar.

Birçok oyuncu bu noktada takılıyor çünkü dışarıda iki numara bulacaklar. Ancak kod tamamen ve sırayla bakıldığında içeriden alınabilir.

Kilit Kodu

Pencereden dışarı bakın. Soldaki kırmızı tuğla duvarda “07” var. Ortada, pencerenin üzerinde sarı ile boyanmış bir “04”. Ve sonra sağdaki gri muşamba “08” harfi var. Bunları bir araya getirin ve kod 070408’dir.

Burada Ethan’ın birkaç dakika içinde önünü tıkayan bir traktörün krikosunu kaldırması gerekeceği bir eşya var. Ama daha da önemlisi, burada da bir M1911 tabanca var. Varsayılan tabancanın zayıflığından bıkmış olanlar, önemli bir yükseltmedir.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?