Oyun GündemPCPlay StationXBOX

Resident Evil RE: Verse Ücretsiz Beta 21 Nisanda Açılıyor

Resident Evil RE: Verse, PC ve konsollarda 24 saat boyunca çok oyunculu beta testi başlıyor.

Etkinlik 24 saat boyunca canlı olacak ve oyuncuların PlayStation 4, Xbox One veya Steam’de(PC) oyuna erken bir bakış atmasına olanak tanıyacak.

Resident Evil RE: Verse betasına katılmak için Capcom kimliğe ihtiyaç olacak. Halihazırda bir Capcom ID’si olmayanlar için, oyuncular buradan Capcom’un web sitesine gidip ücretsiz bir hesap edinebilirler. 
Beta 21 – 22 Nisan arasında oynanabilecek.

Resident Evil: Verse en ikonik karakterlerinden birkaçını içeren çok oyunculu bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular Leon Kennedy, Chris Redfield, Jill Valentine ve Hunk gibi hayatta kalan insanlardan oluşan co-op multiplayer maceraya girecekler. Bir oyuncu öldürüldüğünde, Nemesis , Bay X, Jack Baker ve daha pek çok oyuncunun bir dizi güçlü hareketle mücadeleye katıldığı serinin ana düşmanlarından birine dönüşürler. Turun sonunda en çok puana sahip olan oyuncu oyunu kazanır.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir