Oyun Gündem

Resident Evil 4 Remake’de Orijinal Oyundan Çıkarılan Düşmanlar Olacak!

Bir Game Informer makalesi, Resident Evil 4’ün güncellenmiş versiyonunun oyuna yeni düşmanlar getireceğini ortaya çıkardı, ancak ortaya çıktığı gibi bunların tam olarak “yeni” olmadığı anlaşıldı. Korku serisinin hayranları, canavarların tasarımının oyunun 2005’teki ilk konseptlerine benzediğini fark etmişlerdir. Dusk Golem’den saygın bir yetkili spekülasyonu doğruladı ve Resident Evil 4 Remake’in orijinal projedeki ara sahnelerin kullanılacağını söyledi.

Resident Evil 4 Remake’de en az iki yeni canavar görünecek. Her ikisi de orijinal oyuna dahil edilecekti, ancak daha sonra geliştiriciler bu fikirden vazgeçti. Korku oyununun yeni versiyonu, stüdyonun resmi güncellemesine oyunun 2005’teki bazı talihsiz kararlarını geri döndürmesine ve ara sahneleri geri getirmesine izin verdi. Aynı kaynağa göre, oyuncular Resident Evil 4’ün 2023 sürümünde mekanlar ve hikaye öğeleri de dahil olmak üzere daha da fazla kesilmiş içerik bulabilecekler.

Resident Evil 4 Remake 24 Mart’ta PC, PS4, PS5 ve Xbox Series X/S’de yayınlanacak.

Kaynak
Playground

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir