Oyun Gündem

Resident Evil 4 Remake Yayınlanmadan Önce Güncelleme Aldı

Bildiğiniz gibi Resident Evil 4 Remake henüz çıkmadı, ancak 4 GB boyutunda ve “çeşitli hataları düzeltmeyi” amaçlayan 1.02 güncellemesi yayınlandı bile.

Oyunun Xbox Series X ve Xbox Series S konsollarındaki yaklaşık boyutu ise belli oldu. Buna göre Xbox’larda oyun 67.18 GB yer kaplayacak.

Daha önce, Capcom’un Resident Evil 4 Remake’deki tüccarın yeni ek görevler sunacağı bildirilmişti, bu da oyunun orijinaline kıyasla önemli ölçüde genişlediğini göstermekte. 

Oyun ayrıca orijinalde bulunan QTE’ler yerine yeni bir savuşturma mekaniğine sahip olacak. Ek olarak, gizlilik kullanımı gibi düşmanlarla başa çıkmak için yeni yaklaşımlar sayesinde oyuncular daha fazla hareket özgürlüğüne sahip olacak. Yeniden yapımda yer alan bıçağın kullanımı sınırlı olsa da orijinalinden daha güçlü bir silah. Yeni hareket seçeneklerine gelince, Leon sadece daha hızlı dönmekle kalmıyor, aynı zamanda yeni bir hızlı kaçma mekaniğine de sahip oluyor.

Resident Evil 4 Remake 24 Mart’ta piyasaya sürülecek.

Kaynak
Playground.ru

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir