Oyun Gündem

Resident Evil 4 Remake Ashley Modeli Onaylandı

Resident Evil 4’ün yeniden çevrimi Ashley Graham’ı geri getiriyor ve görünüşünün dayandığı model şimdi ortaya çıktı.

En son PlayStation State of Play etkinliğinde duyurulan ilk şey, tanıdık yerleri ve karakterleri sergileyen ürkütücü, atmosferik bir fragmanla ortaya çıkan, ancak oyunun orijinal versiyonunda olduğundan daha koyu bir tonla ortaya çıkan Resident Evil 4’ün yeniden yapımıydı. . Oyunun ortaya çıkmasından bu yana, özellikle de oyuncu kadrosu söz konusu olduğunda, Resident Evil 4 yeniden çevrimi hakkında daha fazla bilgi ortaya çıktı.

Örneğin, Resident Evil 4’ün yeniden çevriminin açıklanmasından kısa bir süre sonra Leon oyuncusu Matthew Mercer’in yeni oyunda rolü oynamayacağı doğrulandı. Mercer daha önce Resident Evil 6’da ve bazı CG animasyon filmlerinde Leon’u seslendirmişti. Nick Apostolides, Resident Evil 2 remake’inde Leon’u canlandırdı, ancak karakteri Resident Evil 4 remake’de oynayıp oynamayacağı henüz netlik kazanmadı.

Bu arada Resident Evil 4 remake’deki Ashley Graham hakkında bazı bilgiler gün ışığına çıktı. Hollandalı model Ella Freya’nın, Resident Evil 4’ün yeniden çevriminde Ashley için model olduğu doğrulandı. Capcom, yeni oyuna gelince tüm oyuncu kadrosu ayrıntılarını açıklamadığı için Freya’nın katılımının oyunda Ashley’i gerçekten seslendirmesine kadar uzanıp uzanmadığı doğrulanmadı. Oyunların karakterleri tasarlarken modelleri kullanması ve daha sonra seslendirme ve hareket yakalama işini tamamen başka birine yaptırması alışılmadık bir durum değil, bu yüzden Resident Evil hayranları bunu akılda tutmalı.

Ashley’in Resident Evil 4’ün yeniden çevrimindeki rolüne gelince, orijinal sürümdeki rolüne çok benzer bir rolü üstlenecek gibi görünüyor. Acemiler için, Ashley başkanın kızı ve tarikatçılar tarafından kaçırıldı. Leon S. Kennedy, Ashley’i tutsaklarından kurtarmak için gönderilir ve onu bulduktan sonra, onu güvenli bir yere götürmek zorundadır.

Ashley, kısaca Resident Evil 4 remake fragmanında ormanda koşarken ve korkmuş görünüyor. Orijinal oyunda giydiği kıyafete biraz benzer bir kıyafeti var, ancak daha modern görünüyor ve bir ceket giyiyor. Leon’da ayrıca Ashley’nin kaybolduğu yere götürülürken baktığı bir fotoğrafı var ve bu da hayranlara Ashley’nin yeni oyunda nasıl görüneceğine daha yakından bakmalarını sağlıyor.

Resident Evil 4 remake çıkış tarihi zaten duyurulduğunda, hayranlar şimdi ve önümüzdeki Mart arasında düzenli bir hızda daha fazla bilgi gelmesini beklemeliler.

Resident Evil 4 PC, PS5 ve Xbox Series X için 24 Mart 2023’te çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir