Oyun GündemPCTürkçe Yamalar

Resident Evil 3 Remake Türkçe Yama

Resident Evil 3 Remake Türkçe yama, oyunun İngilizce versiyonuna göre hazırlanmıştır. Hemen indirin ve oyuna Türkçe ile yeni bir boyut ekleyin.

ABD’nin orta batı bölgesinde yer alan Racoon City’de bir dizi tuhaf kayıp olayı meydana gelir. Bu olayları araştırması için bölgeye “S.T.A.R.S.” adlı özel polis timi gönderilir. Olayların arkasında dev ilaç şirketi Umbrella’nın ve bu şirketin biyolojik silahı T-Virus’ın olduğu öğrenilir. Araştırma sürecinde ekipte kayıplar verilir ve geriye oyunun başrolündeki Jill Valentine kalır. Gerçeğin ortaya çıkması için çabalayan Jill de kendini bir hayatta kalma serüveninin içinde bulur. Bu süreçte Jill’e başta Carlos Oliveira olmak üzere birçok isim yardım eder ancak peşinde Nemesis gibi korkunç bir düşman vardır.

KURULUM:

Kurulum talimatları (RESİMLİ) indirdiğiniz dosya içinde mevcut.

LİNK: https://sixthsenseceviri.com/resident-evil-3-remake-turkce-yama/

KAYNAK: sixthsenseceviri

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir