Oyun Gündem

Redout II PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu

2022’de çıkacak.

Hakkında

Evrendeki en hızlı yarış oyunu.

Redout II , klasik atari yarış oyunlarına bir övgü ve yarı terkedilmiş bir Dünya’nın distopik çorak topraklarında yarışmanın galaksinin en popüler sporlarından biri olduğu , eleştirmenlerce beğenilen Redout’un devamı niteliğindedir .

Kapsamlı bir tek oyunculu kampanya ve rekabetçi çok oyunculu heyecan verici fütüristik yarışlarda imkansız hızlara ulaşın . Derin kontrol sistemleri, sağlam uçan gemi özelleştirmesi ve muhteşem bir film müziği, Redout II’yi önde gelen yerçekimi önleyici yarış oyunu yapıyor .

Temel Özellikler

  • Hız ve Kontrol – wipEout ve F-Zero gibi Anti-Gravity yarış klasiklerinin geleneğinde, inanılmaz yüksek hızları ve Redout II’yi alıp oynamayı bir patlama haline getiren , aynı zamanda bu oyunda ustalaşmaya hazır olanlar için de ödüllendirici bir sezgisel sürüş sistemini deneyimleyin . süper yüksek beceri tavanı. Yarış oyunu tarihindeki en çılgın virajları ve sıçramaları bükün, döndürün ve süzün.
  • Kapsamlı Kariyer Modu – Hepsi geri dönüşümlü olan 36 benzersiz yarış pistinde yüzlerce etkinlikte uçun! Arena Yarışları ve Zaman Saldırılarından Son Adam Ayakta ve yoğun Boss Yarışlarına kadar rekabeti geçin ve bitiş çizgisine hakim olun.
  • Rekabetçi Çok Oyunculu – Yoğun 12 oyunculu çevrimiçi çok oyunculu aksiyonda diğerlerine karşı yarışın . Eşsiz estetik ödüller içeren sezonların yanı sıra düzenli olarak eklenen özel içerikle yeni zorluklara dalın.
  • Kapsamlı Özelleştirme – 12 farklı şasi arasından seçim yapın ve inanılmaz sayıda pervane, dengeleyici, dümen, ara soğutucu, kanat, mıknatıs, kanat, rüzgarlık, roket motorları, boyalar ve daha fazlasıyla kendi uçan geminizi tamamen özelleştirin! Fotoğraf Modu ile en yüksek hızlı vurgularınızı oluşturun ve paylaşın.
  • Şaşırtıcı Film Müziği – Efsanevi Giorgio Moroder dahil süperstar elektronik sanatçıları ve Zardonic ve Dance with the Dead gibi beğenilen yetenekler. Müzik uzmanı algoritmalarımız, gerçek zamanlı yarış verilerine dayalı olarak parçaları sorunsuz ve dinamik bir şekilde karıştırır.

Duyuru fragmanı

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?