Oyun Gündem

Redfall için Yeni Fragman Yayınladı

Aşağıda izleyebileceğiniz fragman, Prey ve Dishonored’ın arkasındaki stüdyo Arkane tarafından yeni çıkacak oyunları Redfall için paylaşıldı. Redfall, tek veya co-op modunda dört oyuncuya kadar bir takımda oynanabilen, açık dünya hikaye odaklı bir FPS oyunudur.

Oyuncular ada şehri Redfall’u dış dünyadan kesen bir vampir lejyonuyla savaşmak zorunda kalacaklar. Arkane, bu ayın başlarında Xbox ve Bethesda Games Showcase’i açarken kullanılan altı dakikalık bir videoda Redfall’ın ilk oynanışını gösterdi.

Mayıs ayında yayıncı Bethesda, Redfall ve Starfield için çıkış tarihini 2022’den 2023’e ertelemişti.
Stüdyonun açıklaması:
“Redfall ve Starfield’ın çıkışını 2023’ün ilk yarısına kadar erteleme kararı aldık. Arkane Austin (Redfall) ve Bethesda Game Studios’taki (Starfield) ekiplerin oyunları için inanılmaz tutkuları var ve bu oyunların en iyi, en gösterişli versiyonlarını aldığınızdan emin olmak istiyoruz. Herkese Redfall ve Starfield ile ilgili heyecanları için teşekkür etmek istiyoruz. Bu enerji, her gün bize ilham veren ve yarattığımız şeyler için kendi heyecanımızı harekete geçiren şeyin büyük bir parçasıdır.”

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir