Oyun Gündem

Red Dead Redemption 2 Detayları Hâlâ Şaşırtma Konusunda Oldukça Başarılı

Bir Red Dead Redemption 2 oyuncusu, 1.500 saatten fazla oynadıktan sonra oyundaki arabalarla ilgili ilginç bir ayrıntı keşfetti. Red Dead Redemption 2’de atlarla ilgili pek çok ayrıntı bulunurken, oyuna eşlik eden arabaların da geliştirme sürecinde Rockstar’ın ilgisinden nasibini aldığı görülüyor.

Red Dead Redemption 2 bu anlamda detaylara verdiği önemle tanınıyor. Zaman zaman Rockstar’ın her ayrıntıyı düşündüğü hissine kapılabilirsiniz, öyle ki aşırıya kaçmış gibi görünebilir. Ancak bu, oyuncuların oyunun yayınlanmasından beş yıl sonra bile yeni ayrıntılar bulmaya devam edebilecekleri anlamına geliyor. Bunlardan bazıları sizi oyunun içine çekmeye yardımcı olan küçük şeylerdir, diğerleri ise önemli olay örgüsü ayrıntılarını ortaya çıkarıyor.

”didihearathunder” adlı kullanıcı, yola çıkmaya hazırlanan bir arabanın arkasına atlayan ve olanlardan oldukça mutlu görünen bir köpeği gösteren ilginç bir video yayınladı. Kuşkusuz bu küçük bir ayrıntı, ancak sonuçta gerçeklik yanılsamasını yaratan ve mümkün olan en sürükleyici deneyimi yaratan küçük ayrıntıları yaratıyor.

Red Dead Redemption 2 PC, PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunuldu.

Kaynak
PlayGround

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir