Oyun GündemTürkçe Yamalar

Recursive Ruin Türkçe Yama ve Kurulumu

Keder ve yaratıcı bir krizle kendi mücadelelerinizde çalışırken bir dizi çevresel bulmacayı çözmek için sonsuz yinelenen bir manzarayı manipüle edin. Behemoth, Kedi yanınızda – veya en azından yakınlarda bir yerde – geçmişinizde içe dönük bir yolculuğun kilidini açın ve kaotik bir dünyada yeni anlamlar keşfedin.

Ölmekte olan, Görsel Olarak Çarpıcı Bir Dünya
Kendinizi, içe ve dışa sonsuza kadar tekrar eden garip güzellikte ve zihin bükme fiziğinin ölmekte olan, fraktal bir dünyası olan Sonsuz Alemlerde kaybedin. Gizli alanlar ve tuhaf göksel sakinlerle dolu yedi hipnotize edici manzaranın sırlarını ortaya çıkarın. İmkansızın üstesinden gelin ve özyinelemeli fiziği manipüle etmek ve zorlu, kendine referans veren bulmacaları çözmek için dairesel mantığı kullanın.

Derinden Kişisel Bir Yolculuk
İçe dönük bir anlam arayışına başlayın ve gerçeküstü olana doğru akan buruk bir hikayeyi deneyimleyin. Eşsiz yeteneklerinizi kullanın ve gerçekliğin dokusunu kemiren kötü niyetli bir madde olan Ichor olarak bilinen belayı yenmek için dünyayı şekillendirin.

Anlamı ve Umudu Yeniden Keşfedin
Ichor’a karşı mücadele ve tuhaf bulmacaların tatmin edici bir şekilde tamamlanması sayesinde, Sonsuz Diyarların kaosunu dengeleyin ve kendi iç kargaşanızı uzlaştırın.

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içindeki exe dosyasını oyunun ana klasörü içine atın ve kurulumu yapın. 

NOT: Yama oyunun v22.05.17 versiyonuna uyumludur.

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?