Oyun GündemPC

Recipe for Disaster Erken Erişimden Çıktı

Yayıncı Kasedo Games ve geliştirici Dapper Penguin Studios, hızlı tempolu restoran yönetimi Recipe for Disaster’ın Steam’de başarılı bir Erken Erişim döneminden sonra 1.0 sürümünde resmi olarak başlatıldığını duyurdu.

Steam’de oldukça olumlu eleştirileri olan Recipe for Disaster, personel ve müşteriler arasındaki karmaşık sosyal ilişkileri ve kötü yemek servisi yönetiminin feci ve komik sonuçlarını oyunculara sunuyor.

İster tek oyunculu ister çok oyunculu oyun modunda olsun, çalışanlarınız arasındaki kişilik çatışmaları ve beceri boşlukları hizmeti kolayca kesintiye uğratabilirken, değişen müşteri tutumları ve zevkleri, oyuncuları tüm bu önemli olumlu yönlerden ayıran bir engel olabilir. Oyun içi tarif düzenleyici ile ağız sulandıran yemekler hazırlayın ve restoranınızı yağlı bir kaşıktan şehirdeki imrenilen noktalardan birine taşıyacak menüler oluşturun. Sağlık müfettişi ve telaşlı VIP’lerin başka fikirleri olabileceğini unutmayın.

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamamızı denediniz mi?