Öne ÇıkanlarOyun GündemTürkçe Yamalar

Raft Türkçe Yama (Steam Güncel)

Co-op oyunlar arasında vazgeçilmezler arasına giren Raft, çoğu zaman sizlere bildirdiğimiz gibi maalesef yine Türkçe desteği olmadan piyasaya sürülmüştü. Şimdi ise bu mod sayesinde oyunu artık Türkçe dilinde oynayabileceksiniz. Modu yapan VT isimli mod yapımcısına teşekkür etmeyi unutmayalım.

Oyun Hakkında:

Kendiniz veya arkadaşlarınızla, göreviniz tehlikeli bir denizde destansı bir okyanus macerasında hayatta kalmak! Hayatta kalmak için enkaz toplayın, salınızı genişletin ve unutulmuş ve tehlikeli adalara doğru yelken açın!

Eski plastikten yapılmış bir kancadan başka bir şey olmayan küçük bir salda mahsur kalan oyuncular, uçsuz bucaksız,
mavi bir okyanusta tamamen yalnız ve görünürde hiçbir kara parçası olmadan uyanırlar! Kuru bir boğaz ve boş bir mide ile hayatta kalmak kolay olmayacak! Raft, hayatta kalmak, kaynakları toplamak ve kendinize hayatta kalmaya değer yüzen bir ev inşa etmek amacıyla sizi ve arkadaşlarınızı büyük açık denizde destansı bir maceraya atıyor .

Denizde kaynak bulmak zordur: Oyuncular, güvenilir kancalarını kullanarak yüzen enkazı yakalamayı ve mümkün olduğunda dalgaların altındaki resifleri ve yukarıdaki adaları temizlemelidir. Ancak okyanustaki tek tehlike susuzluk ve açlık değil… Yolculuğunuzu bitirmeye kararlı olan insan yiyen köpekbalığına dikkat edin!

Uygarlığın hala suyun üzerinde kalan son kısımlarını bulun. Buradaki zorlukların üstesinden gelin, önceki sakinlerinin hikayesini ortaya çıkarın ve bir sonraki varış noktasına giden yolu bulun!

● Çok Oyunculu! Çevrimiçi kooperatifte kendi başınıza veya arkadaşlarınızla hayatta kalın!
● Kanca! Yüzen kalıntıları yakalamak için kancanızı kullanın.
● Zanaat! Hayatta kalmanıza yardımcı olmak için hayatta kalma ekipmanı, silahlar, ekin arazileri ve daha fazlasını oluşturun!
● İnşa et! Salınızı basit bir enkazdan canlı bir malikaneye genişletin.
● Araştırın! Araştırma tablosunda üretilecek yeni şeyler öğrenin.
● Gezin! Salınızı yeni hedeflere doğru yelken açın ve zorlukların üstesinden gelin, hikayelerini ortaya çıkarın ve yolculuğunuzda size yardımcı olacak yeni eşyalar bulun!
● Dalış! Daha fazla kaynak için demir atın ve derinlikleri keşfedin.
● Dövüş! Salınızı okyanusun tehlikelerinden koruyun ve tehlikeli yerlerden geçerek savaşın.
● Çiftlik ve yemek pişir! Ekin yetiştirin, hayvanları yakalayın ve onlara yönelin, yemek tarifleri pişirin ve midenizi mutlu etmek için lezzetli smoothie’ler yapın.

KURULUM: indirdiğiniz zipin içindeki dosyayı oyun klasörü içinde bulunan raft_data klasörüne kopyalayın.
Yama makine çeviridir.

YAMAYI İNDİRMEK İÇİN DİSCORD SUNUCUMUZA KATIL!

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

9 Yorum

  1. yaw sizin hakkınızı nasıl ödeyeceğiz iyiki varsınız allah razı olsun emeği geçen kardeşlerimizden…..

  2. Yamada texture hatası var karakterlerin textureları bozuk lütfen düzeltebilirmisiniz yamayı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir