Oyun GündemTürkçe Yamalar

Pyre Türkçe Yama ve Kurulumu

Muazzam büyüklükteki gizemli bir dünyada geçen Pyre, antik karşılaşmalar yoluyla sürgündeki grubunuzu özgürlüğe kavuşturacağınız grup tabanlı bir rol yapma oyunudur. Kimin aradığı görkemi tekrar kazanıp, kimin ölene dek sürgünde kalacağına siz karar verin.


Supergiant‘ın şimdiye kadar oluşturduğu en büyük ve en yaratıcı dünyayı keşfedin! Bir yandan Downside isimli gizemli dünyayı keşfederken diğer yandan özgürlüklerini geri kazanmak için bir araya gelmiş çeşitli karakterleri tanıyın.

Kazandığınız her zaferin veya yaşadığınız her mağlubiyetin sürgündeki karakterlerinizi aydınlanmaya biraz daha yaklaştırdığı bu dünyada, her biri birbirinden farklı, renkli düşmanlarla zorlayıcı ve sonuçların sorumluluğunu hissettiren karşılaşmalara girin. Her Rite için grubunuzdan üç kişi seçin ve bu karakterleri Talisman ve Mastery’lerle donatın.

Kaybetme İmkanı Olmayan Kapsamlı HikayePyre‘da ilerlemenizi asla kaybetmezsiniz. Kazansanız da kaybetseniz de yolculuğunuz devam eder. Supergiant‘ın interaktif hikaye anlatımına gösterdiği özen sayesinde hikaye, her oyuncuya bambaşka bir deneyim sunar.


Tek oyunculu hikaye modunun yanı sıra Pyre‘da, iki oyuncunun birbiriyle savaşabileceği Versus Modu da bulunuyor. Bu mod ile oyunun hızlı ritimli ritüel karşılaşmalarında arkadaşlarınıza veya bilgisayara meydan okuyabilirsiniz. 20 benzersiz karakter arasından üçlünüzü oluşturun.


PyreBastion ve Transistor‘ı yaratan ödüllü ekibin yeteneklerini bir kez daha gözler önüne seriyor. Canlı el çizimlerinden, atmosferi yansıtan özel olarak bestelenmiş oyun müziklerine Pyre, her yönüyle sizi kendi fantastik dünyasına çekiyor.

Erişimi Kolay, Düzenlenebilir KontrollerPC için özel olarak oluşturulmuş kontrollerle ister oyun kolunu, ister fare ve klavyeyi kullanarak oynayın. Oyun, hem hikaye hem de Versus Modunda kendinizi kolaylıkla geliştirebileceğiniz bir zorluk seviyesi sunar.

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içindeki exe dosyasını oyunun ana klasörü içine atın ve kurulumu yapın. 

NOT: Yama translate çeviridir. Yama oyunun v1.50427 versiyonuna uyumludur.

YAMAYI İNDİRMEK İÇİN DİSCORD SUNUCUMUZA KATIL!

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir