Oyun GündemPCPlay StationXBOX

Psychonauts 2 İçin Yeni Psi-Power’ı Gösteren Fragman Yayınlandı

Psychonauts 2 oynanış videosu, çıkışı yaklaşan oyunda Raz’ın psişik cephaneliğine eklenen en yeni Psi-Powers’lardan birini gösteriyor.

Video, Psychonauts’un karargahı Mother Lobe’da yürüyen Psychonauts 2 Raz oyununu göstermeye başlıyor. İçeride, Raz ve izleyiciler Psychonauts 2’nin  “Zihinsel Bağlantı” adı verilen en yeni Psi-Power’ını gösteriyor. Videoya göre Zihinsel Bağlantı, oyuncuların “belirli düşünceleri birbirine bağlamasına ve ilişki kurmasına” izin veren bir yetenek olarak tanımlanıyor.

Bu yetenek sayesinde Raz, insanların düşüncelerini birbirine bağlayabilir ve görsel olarak yüzen düşünce balonları arasında bağlantı noktaları kurabilir. Bu da oyuncular için yeni platform oluşturma olanakları açar.

Videoya göre, oyunda hala görünecek birçok yeni psişik güç var. Oyuncular, Psychonauts 2’nin bu yılın ilerleyen günlerinde onlar için neler beklediğini görmek için oyunu takip etmeliler.

Psychonauts 2, 2021’de PC, PS4, Xbox One ve Xbox Series X / S’de piyasaya sürülecek

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir