Oyun Gündem

PS Plus Ücretsiz Oyunları Sızdırıldı! (Haziran 2022)

Sony’nin 1 Haziran’da beklenen duyurusu öncesinde, Haziran 2022 için PS Plus ücretsiz oyunları çevrimiçi olarak sızdırılıyor ve gerçekten sağlam bir dizi gibi görünüyor.

Haziran 2022, PlayStation hayranları için büyük bir ay olacak. Tabii ki, 13 Haziran’da PS Plus Extra ve PS Plus Premium’un lansmanı var, ancak Essential katmanından ücretsiz aylar da var. Ayrıca 2 Haziran’da bir State of Play gerçekleşecek. Önümüzdeki birkaç gün içinde bir ton bilgi açıklanacak olsa da, PS Plus Haziran 2022 ücretsiz oyunları çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Pek çok taraftarın bildiği gibi, PS Plus ücretsiz oyun seçimi son birkaç aydır inanılmaz derecede sızdıran bir gemi oldu. Dealabs kullanıcısı Billbil-kun tarafından her ay doğru bir şekilde sızdırıldı ancak bu sızıntı bu kullanıcıdan gelmiyor. O zaman fazladan bir tuz tanesi ile alınmalıdır, ancak Billbil-kun’un son yorumuyla aynı çizgide. Oyunları 31 Mayıs’ta yayınlayacaklarını ve hayranların herhangi bir ultra popüler oyun veya çocuk oyunu almaması gerektiğini söylediler.

Areajugones web sitesinin kaynaklarına göre, üç PS Plus ücretsiz oyunu God of War, Naruto to Boruto: Shinobi Striker ve Nickelodeon All-Star Brawl’ı içerecek. God of War, geldikleri kadar popüler bir oyundur, Nickelodeon All-Star Brawl ise çocuklar için anlamlıdır. Hayranlar kesin olarak 1 Haziran’da bilecekler, çünkü Sony’nin bunları duyurması bekleniyor ve belki yarın bile Billbil-kun bu sızıntıyı da onaylarsa. Ayrıca içeriden bilinen Nick Baker’ın da bunun yasal olduğunu duyduklarını yorumladığını belirtmek gerekir.

Şimdi çoğu kişi, özellikle PS5 PS Plus koleksiyonunun ve yakında çıkacak olan PS Plus Extra serisinin bir parçası olduğu için, God of War’ı neden PS Plus’a verdiğini merak ediyor olabilir. Aslında Sony tarafından oldukça akıllıca bir hareket. En popüler oyunlarından birini ücretsiz olarak sunarak, yeni gelenler veya oynamamış herkes kontrol edebilir ve bu, daha fazla PS Plus Extra abonesine yol açabilir. Ayrıca PS4 kullanıcılarına PS5 sahiplerinin sahip olduğu bir oyun verir, yani gerçek bir zararı yoktur.

God of War’ın bir PS Plus oyunu olarak varlığının, God of War: Ragnarok için pazarlama yapıyor olması da mümkündür. Sony’nin State of Play, üçüncü taraf ortaklara odaklanıyor, ancak bu, devam filmi hakkında daha fazla bilginin Haziran’da çıkmayacağı anlamına gelmiyor. Ve eğer öyleyse, ilk oyunu vermek, devam oyunu için beklenti oluşturacaktır. Her iki durumda da, Sony’nin bu kadroyu onaylayıp onaylamadığını ve hayranların genel olarak nasıl karşıladığını görmek ilginç olacak.

PS Plus aboneleri her ay bir avuç ücretsiz oyun alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir