Oyun GündemTürkçe Yamalar

Prodeus Türkçe Yama ve Kurulumu

Prodeus, modern işleme teknikleri ve teknolojisi kullanılarak yeniden tasarlanmış, eski bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Eski donanımların teknolojik sınırlarını zorlayan retro estetik ve oynanışla tasarlanmış modern bir AAA oyunundan beklediğiniz kaliteyi yaşayın.

Oyun, endüstri FPS gazilerinden el yapımı bir kampanya, klasik modlarda* çizim yapan kooperatif ve rekabetçi çok oyunculu oyun, tamamen entegre bir seviye düzenleyici ve oynamak için neredeyse sınırsız seviye ile anında hareket için yerleşik bir topluluk haritası tarayıcısı içerir.

Duvarları kırmızıya boyamaya hazır olun. Bu, beklediğiniz Boomer Shooter.

Retro görünüm, modern çağ
Shooter’ların geçmişi ve geleceği, günümüzün yüksek kaliteli 3D teknolojisini retro görsellerle birleştiren grafiklerle çarpışıyor. Prodeans’a ve Kaos’un güçlerine karşı çatışırken lo-fi piksellerin ve yüksek teknoloji parçacık efektlerinin abartılı patlamalarını deneyimleyin.

Saf retro FPS kaosu
Hızlı ve çılgınca kesintisiz aksiyon için kendinizi çelikleştirin. Klasik olarak abartılı silahlardan oluşan bir cephaneliği kullanarak kaostan doğan yaratık ordularını patlatın ve patlatın.

Kırmızı yağmur yağıyor
Çelik duvarları ve uzaylı salonlarını düşmanlarınızın kanıyla yağdırın. Prodeus’un nefis demanslı parçalama sistemi sayesinde 11’e kadar çevrilen yaşlı atıcıların kanlı heyecanını yaşayın.

Topluluk yapımı seviyeler
Prodeus’un güçlü ama kullanımı kolay seviye düzenleyicisiyle içinizdeki harita tasarımcısını serbest bırakın ve topluluk tarafından oluşturulmuş haritalarla dolu yerleşik bir tarayıcıyla içgüdüsel savaşı taze tutun.

Çok Oyunculu Kargaşa
Takım kurun ve çeşitli çok oyunculu modlarda kafa kafaya mücadele edin. 4 oyunculu kooperatifte kampanyaya katılın ve 16 oyunculu Deathmatch, Team Deathmatch, CTF ve daha fazlasında mücadeleye dalın; ardından özel oyun modları oluşturup paylaşarak işleri bir sonraki seviyeye taşıyın. Hareketlerinize eşlik etmek için vitesleri dinamik olarak değiştiren retro FPS bestecisi Andrew Hulshult’un süper şarjlı metal müziğini dinleyen

Music Burst kan damarlarını parçalayın.

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içindeki exe dosyasını oyunun ana klasörü içine atın ve kurulumu yapın.

NOT: Yama makine çeviridir. Yama oyunun v1.0 versiyonuna uyumludur.

YAMAYI İNDİRMEK İÇİN DİSCORD SUNUCUMUZA KATIL!

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir