Oyun GündemTürkçe Yamalar

Prey Türkçe Yama ve Kurulumu (Epic Games Uyumlu)

Öykü

Prey’de, 2032 yılında ayın yörüngesinde dönen bir uzay istasyonu olan Talos I’de uyanıyorsunuz. İnsanlığı sonsuza dek değiştirmeyi amaçlayan bir deneyin ana konususunuz – ancak işler çok yanlış gitti. Uzay istasyonu düşman uzaylılar tarafından istila edildi ve şimdi avlanıyorsunuz. Talos I’in karanlık sırlarını ve kendi geçmişinizi ararken, istasyonda bulunan araçları kullanarak hayatta kalmalısınız – zekanız, silahlarınız ve zihin bükme yetenekleriniz. Talos I’in ve gemideki herkesin kaderi senin ellerinde.

Özellikleri

  • Bilim Kurgu GerilimTalos I’de hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Morgan Yu olarak, geride bıraktığınız ipuçlarını çözmeye ve geçmişinizle ilgili gerçeği keşfetmeye başlayın. TranStar’ın planlarında ve istasyonu kasıp kavuran gizemli tehditte nasıl bir rol oynayacaksın?
  • Tekil AyarAy’ın yörüngesinde dönen Talos I uzay istasyonu, özel uzay girişiminin yüksekliğini simgeliyor. 1960’ların kurumsal lüksünü yansıtmak için tasarlanmış lüks bir zanaat keşfedin ve sayısız sırrı gizlemek için inşa edilmiş birbirine bağlı, doğrusal olmayan yollarda gezinin.
  • Hayal Edilemez TehditTalos I’i istila eden gölgeli dünya dışı varlık, avını yok etmeye kararlı yaşayan bir ekolojidir. Bu musallat avcıların ölümcül saldırısını sona erdirmek, istasyonda hayatta kalan son kişilerden biri olan size kalmış.
  • Kendi Yolunda OynaFarklı bir güç kombinasyonu geliştirmek ve benzersiz becerilerinizi geliştirmek için uzaylı yetenekleri kazanın. Yolunuzdaki tehlikeli engelleri aşmak için istasyondaki planlar, aletler ve araçlarla giderek daha kullanışlı eşyalar yapın. Zekanız ve doğaçlama yeteneğinizle benzeri görülmemiş tehditlerden kurtulun.

NOT: Tüm sürümlere uyumludur.  

Kurulum:
Rar içinden çıkan “English_xml.pak” ve “English_xml_patch.pak” dosyalarını Prey içindeki
“Localization” klasörüne kopyalayın.

YAMAYI İNDİR

KAYNAK: Trgamestudio

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?