Oyun GündemTürkçe Yamalar

Postal 4 No Regerts Türkçe Yama ve Kurulumu

Paradise olarak hatırlanan bir zamanların ünlü kasabasını harap eden olayların üzerinden birkaç yıl geçti. Olaylardan yara almadan kurtulan ikili, bahtsız ve sıradan olan, Postal Dude olarak tanınan kişi ve onun sadık yoldaşı Champ, Arizona’nın kavurucu sıcaklıktaki çöllerinde amaçsızca gezerek kendilerine yeni bir ev arıyorlar.

Postal 4: No Regerts, alaycı ve çirkin komedili bir birinci şahıs nişancı açık dünya oyunudur ve aynı zamanda uzun zamandır beklenen “Gelmiş Geçmiş En Kötü Oyun” olarak adlandırılan Postal 2’nin tek gerçek devam oyunudur. (Bilindiği kadarıyla serinin üçüncü oyunu yok.)

Ana Özellikler

 • Serbestçe dolaşılabilen açık dünya oyunu: Pazartesiden Cumaya, günlük görevlerine sıradışı çözümler bul, ister sınırdan göçmen kaçakçılığı yap, ister yerel spor arenasındaki yarışlarda şike yap, ister dışarıda sanal gerçeklikle gez, istersen de eskiden olduğu gibi dilekçen için bir sonraki imzayı bulmaya çalış! Ayrıca, yan görevleri yaparak daha fazla ödül kazanabilirsin! Ya da bütün bunları boş ver ve sadece kaos çıkar!
 • Dude’un sesini sen seç! Sektörün veteranı ve Duke Nukem’in efsanevi sesi Jon St. John, POSTAL Dude rolüyle ilk kez sahneye çıkıyor! Ayrıca alternatif Dude ses seçenekleri olarak hayranların klasikleşmiş favorisi olan Rick Hunter (P1 & P2) ve Corey Cruise’un (PIII) geri dönmesiyle şimdi her zamankinden daha fazla POSTAL Dude’a sahipsin!
 • Keşfedilecek yepyeni bir kasaba: Edensin’i keşfet ve bu kumar kasabasının karanlık sırlarını ortaya çıkar! Yerel cezaevini ziyaret et ama orada kalıcı olmamaya çalış! Meksika sınırındaki gizemli ve egzotik yerlilerle tanış! Batıdaki Ghost Town’da işleri yoluna koy! Kendi tarzına uygun Engelli Scooter’ınla yolları şık bir şekilde gez! Cildini ve açıkta kalan her yerini gizemli Karanlık Kulübesi’ndeki dağın yerlilerinden koru! Monolitik ERC Kulesi’nin gözetimi altında, Zag’taki kumarhanelerde şansını dene!
 • Barışçıl veya Agresif: Seçtiğin oyun stilinde özgürlüğün tadını çıkar! Barışçıl(ya da en azından ölümcül olmayan) çatışmaların desteklenmesi için yeni cephane türleri ve diğer başka araçlar eklendi ama şiddet de her zaman bir seçenek, tabii!
 • Yeni dostlar ve düşmanlar: Krotchy’nin iyi yönlerini alan(hangi taraftan baktığına bağlı olarak değişir) Kunny’le tanış! DJ Carter Cruise’un ritimlerini ve diğer zıplayan kısımlarını hisset! Ve korkunç P. Tinklage’ın yükselen tuvalet kağıdı imparatorluğunu ortaya çıkar!
 • Üstün cephanelik: Klasikleşen Kürek, Benzin Bidonu ve ünlü bumerang Machete geri dönüyor! AK47, dört namlulu Fournicator gibi yeni silahlar! Kudretli M60 ile ilk kanı sen akıt! Yeni Güvercin Mayını’yla tuzak kur ve bol tüylü bir kaos yarat! Spurt’n’Squirt’in benzersiz sıvı cephane türleri ile yaratıcılığını zorla: Yangınları söndürmek için suyla, alev silahı yapmak için benzinle veya Edensin’in sakinlerini yıkamak için idrarla doldur!
 • Etkili Güçlendiriciler: Klasik Kedi Susturucusu, oyunu yavaş çekime alan Catnip ve iki elini kullanmanı sağlayan Enerji İçeceği ile silahlarına o tanıdık dokunuşu ekle! Testis-Küçültücü Vitamin X ile yumruklarını, ayaklarını ve üretranı güçlendir!
 • Benzersiz silah kombinasyonları ve yetenekleri: Bir kediyle bir El Bombası ya da Roketatarı birleştir ve Taşınabilir Patlayıcı Kedi’yi yarat! Av tüfeğine biraz Catnip karıştır ve mermilerin tam hedeflediğin yere gitsin! Kötü mü hissediyorsun? Rattler kullan ve yeni zirvelere doğru uç!
 • Dude’u kişiselleştirme: O nostaljik hissi yaşamak için klasik POSTAL 2 paltosunu giy! Silahlarını farklı kaplamalarla kullan! Yeni kozmetik seçenekler gelmeye devam edecek!
 • Çeşitli etkileşim seçenekleri: Sokak köpeklerine kirli işlerini yaptırmak için onları Doggie Treats ile besle! Nesneleri üst üste istiflemek ve yeni yerlere ulaşmak için onları tut ve taşı, ya da başkalarını rahatsız etmek için onları fırlat! Otomatlarda envanterini (belirli bir ücret karşılığında!) depola! Seride bir ilk olarak artık tuvaletleri kullanabilir ve sifonu çekebilirsin!

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içindeki exe dosyasını oyunun ana klasörü içine atın ve kurulumu yapın. 

EMEĞİ GEÇENLER: Crazy

NOT: Yama oyunun v1.6 GOG sürümüne uygundur. Makine çeviridir. Ufak tefek yerler çevrilmemiş kısımlar mevcut ancak oyun keyfine etki edecek kadar değildir.

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

2 Yorum

 1. hocam oyunun V1.0.10 sürümü çıktı lakin türkçe yama sadece V1.0.6 ya uyumlu olduğu için V1.0.10 da çalışmıyor ve oyun hata verip açılmıyor. Gerekli güncelleme işlemlerini yaparsanız çok mutlu olurum. Kolay gelsin, iyi günler.

 2. Oyunun v1.0.10 sürümü olduğu için çeviri yapamıyoruz çeviriyi güncelleyebilirseniz güzel olur kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?