Oyun Gündem

PlayStation Ücretsiz Oyunlarını Kaçırmayın!

Sony, Play At Home kampanyası kapsamında ücretsiz oyunlar dağıtıyor.

PlayStation Store’da ki ücretsiz oyunlarınızı almayı unutmayın. Aşağıda belirttiğimiz oyunların yanı sıra Horizon Zero Dawn da önümüzdeki dönemde ücretsiz dağıtılacak. Guerilla Games’in geliştirdiği oyun Play At Home kampanyası kapsamında 20 Nisan 2021 – 15 Mayıs 2021’tarihleri arasında ücretsiz olacak.

horizon-forbidden-west-gameolog

Abzû

Giant Squid tarafından geliştirilen ve 505 Games tarafından yayınlanan Abzû, ilk kez 2 Ağutos 2016 tarihinde piyasaya sürüldü. Sanatsal ve felsefi yönüyle öne çıkan yapım macera türünde ve bugün ücretsiz olarak alınabilir.

Enter The Gungeon

Dodge Roll tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından yayınlanan Enter The Gungeon, 2016 yılında piyasaya sürülen oyunlardan biri. Unity oyun motoruyla geliştirilen rogue-like türündeki yapım da bugün dağıtılan PlayStation ücretsiz oyunları arasında.

Rez Infinite

United Game Artists tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından  yayınlanan bir oyun. Temel olarak bir müzik oyunu olduğunu söyleyebileceğimiz yapım orijinal oyun olan Rez’in remastered sürümüdür.

Subnautica

Hayatta kalma türünde ve oyunculardan oldukça beğeni toplamış Subnautica, Unknown Worlds Entertainment tarafından geliştirilmiştir. İlk kez 16 Aralık 2014’te piyasaya sürülen oyun suyun altında hayatta kalma teması üzerine inşa edilmiştir. Denemenizi tavsiye ederiz.

The Witness

Thekla Inc tarafından geliştirilen bulmaca temalı bir video oyunudur. Myst’ten esinlenen oyun doğal ve insan yapımı yapılarla dolu bir açık dünya adasını keşfetmeniz üzerine kurulu. Bugün dilerseniz ücretsiz şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?