Oyun Gündem

PlayStation Plus Nisan Ayı Oyunları Açıklandı

Genelde olduğu gibi, Nisan 2022 için ücretsiz PS Plus oyunları önceden sızdırıldı, pek çok hayran Nisan 2022 ayı oyunlarını zaten biliyordu. Ancak bu haber resmi ağızlardan. Nisan 2022’deki ücretsiz PS Plus oyunlarının oldukça sağlam bir oyun dizisi olduğu konusunda hemfikir görünüyor, ancak bazı oyuncular, çok oyunculu odaklı olması ve Sony’nin ücretsiz PS5 oyunlarını çok oyunculu oyunlar yapma eğilimi nedeniyle Hood: Outlaws & Legends’tan memnun olmayabilirler. . .

PS Plus Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları:

  • Hood: Outlaws & Legends (PS4/PS5)
  • Slay the Spire (PS4)
  • SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated (PS4)

Nisan 2022 için ücretsiz PS Plus oyunları, Sony’nin hizmette önemli değişiklikler açıklamasından hemen sonra geldi. Haziran ayından itibaren Sony, PS Plus Extra ve PS Plus Premium biçiminde yeni PS Plus abonelik sistemlerini tanıtacak. Bu yeni sistemler, God of War ve Marvel’s Spider-Man gibi çok satan oyunlar da dahil olmak üzere yeni oyunlar eklemenin yanı sıra PS Plus ile PlayStation Now’ı birleştirecek.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?