Oyun Gündem

PlayStation Now’a Aralık’ta GTA III: The Definitive Edition, Celeste ve Daha Fazlası Geliyor

PlayStation Now, Aralık ayında platforma gelecek oyunları açıkladı. Oyunlar arasında Final Fantasy X | X-2 HD Remaster ve daha fazlası yer alıyor. Oyunlar 7 Aralık’ta sisteme dahil olacak.

Hizmete dahil olacak oyunların listesi

– Final Fantasy X | X-2 HD Remaster: Çok daha detaylı bir şekilde hazırlanan karakter, canavar ve ortam grafikleri daha zengin ve daha yoğun bir görsel FINAL FANTASY deneyimi sunuyor. HD koleksiyonun diğer yeni özellikleri arasında gelişmiş grafikler, PlayStation®3 ve PlayStation®Vita sürümleri arasında eksiksiz kaydetme fonksiyonu ve FINAL FANTASY X’daki orijinal ve yeniden düzenlenmiş müzikler arasında geçiş yapma olanağı bulunuyor.

– Grand Theft Auto III: The Definitive Edition: Türünün öncüsü müthiş açık dünya macerasını, yeni nesil cihazlar için geniş kapsamlı geliştirmelerden geçmiş haliyle deneyimle. Çok sevilen bu oyun dünyalarını yepyeni detaylarla yepyeni bir boyutta yeniden canlandıran bu geliştirmeler arasında muhteşem yeni ışık ve mekan geliştirmeleri, yüksek çözünürlüklü dokular, artırılmış görsel derinlik, GTA V tarzı kontroller ve hedefleme ile daha pek çok geliştirme var.

Grand Theft Auto III: The Definitive Edition, 31 Ocak Pazartesi gününe kadar PlayStation Now’da mevcut.

– John Wick Hex: John Wick Hex, eleştirmenlerce beğenilen film serisindeki profesyonel tetikçi John Wick gibi düşünüp harekete geçmenizi sağlayan hızlı ve aksiyon odaklı strateji oyunudur.

– Spitlings: Çılgın bir oyun deneyimi, eğlenceli görseller, hipnotik sesler… SPITLINGS, sevimli bir oyun olmasının yanında, durmadan zıplayan balonlardan kurtulmanız gereken bir eldivenin içinde geçen zorlu bir arcade oyunu olarak karşınıza çıkıyor.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?