Oyun Gündem

Phasmophobia Güncellemesi Yeni Hayaletler ve Daha Fazlasını Ekliyor

Phasmophobia ekibi, özel korku hayran kitlesi için işleri ilginç tutuyor ve gelen yeni bir güncelleme bu şekilde devam edecek.

Kinetic Games’in çevrimiçi hayalet avı oyunu Phasmophobia’yı henüz oynamamış olan ama korkuyla ilgilenenler için, tüm bu yaygaranın ne hakkında olduğunu kontrol etmek için hala zaman var. 2020’nin en iyi korku oyunlarından biri olarak, hala özel bir paranormal fanatik hayran kitlesini kendine çekiyor ve özellikle canlı yayın yapan kalabalık arasında popüler. Şimdi, deneyime atlamak için her zamankinden daha iyi bir zaman ve geliştirici değişiklik yapmaya ve yeni fikirleri uygulamaya devam ediyor.

Steam’deki en son geliştirici önizleme gönderisinde, İngiliz stüdyosu, bir noktada Phasmophobia için piyasaya sürülmesi gereken bazı yeni içeriklerden bahsediyor. Diğer şeylerin yanı sıra, iki yeni hayaletin eklenmesi var. Geçmişteki diğer spektral alaylara benzer şekilde, Steam sayfası oyunun oyuncu günlüğünün bir görüntüsünü gösterir, yeni hayaletlerin adları bulanıktır, ancak bazı açıklamalar görülebilir ve davranışları açısından kabaca ne beklenebileceğini ima eder. .

Bunun üzerine, tüm oyuncuların başladığı kamyonda bazı değişikliklerin yanı sıra ses tanıma sisteminde bir değişiklik olacak. Bu değişikliklerle ilgili ayrıntılar belirtilmedi, bu nedenle onlar hakkında neyin farklı olacağını görmek ilginç olacak. Bunun yanı sıra Sunny Meadows’dan da bahsediliyor. Kinetic, önceki bir gönderide bunu ima etti. Esasen, Sunny Meadows, mevcut bir Fazmofobi haritasının, özellikle de akıl hastanesinin yeniden çalışmasıdır. Bu son gönderi, bir dizi “işkence aleti” ve pis bir odada korkunç görünümlü bir banyoyu gösteren bir resim içeren yeniden işlemeden birkaç resim gösteriyor.

Bu, yepyeni bir harita bekleyen hayranlar için biraz hayal kırıklığı yaratabilir. Geçen Cadılar Bayramı’nda yayına giren Phasmophobia’ya eklenen yeni kabus moduyla birlikte Maple Lodge Cabin son yeni seviyeydi. Yine de, tamamen yeni içerik ve ana menüdeki değişiklikler, kimlik kartlarının tanıtımı, oyuncuları bildirme yeteneği ve yukarıda belirtilen eklemelerle birlikte, yine de önemli bir güncelleme olacak.

Steam’deki en yüksek puanlı oyunlardan biri olarak kabul edilen çok oyunculu deneyimi, korkunç atmosferi ve benzersiz hayalet avlama mekaniği, onu herhangi bir korku hayranı için sağlam bir seçim haline getirdi. Yeni yamanın ne zaman yayınlanacağı belli değil, ancak stüdyonun hayranların daha fazla korku için geri gelmesini sağlamak için düzenli olarak yeni fikirler uygulamaya hevesli olduğu açık.

Phasmophobia PC’de mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir