Oyun GündemPCPlay StationXBOX

PES 2022’nin Yeni Adı eFootball Oldu ve Bu Sene Ücretsiz Olacak!

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Konami Digital Entertainment’ın yaptığı popüler futbol oyunu PES’in ismi resmen değişti.

Konami bugün itibarıyla PES yapımcılarının geliştirdiği yeni futbol oyunu eFootball’u duyurdu. Oynaması ücretsiz ve Unreal Engine’de tamamen yeniden inşa edilen eFootball, önümüzdeki sonbahar tüm dünyada aynı anda PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10 ve Steam üzerinden yayınlanacak.

“Hareket Eşleştirme” (Motion Matching) teknolojisi, oyuncuların sahada yaptığı çeşitli hareketler arasından en isabetli olanları seçerek gerçek zamanlı bir dizi animasyona dönüştürebiliyor. Hareket Eşleştirme teknolojisi son nesil konsollar, bilgisayarlar ve mobil cihazlar da dahil tüm eFootball™ platformlarında kullanılacak.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu