Oyun Gündem

Pathfinder için İlk Hikaye DLC’si: Wrath of the Righteous Coming Şubat’ta Çıkacak

Owlcat Games ve META Publishing , Pathfinder: Wrath of the Righteous için ilk hikaye genişletmesinin 15 Şubat 2022’de yayınlanacağını duyurdu.

Inevitable Excess DLC, oyuncuları en büyük zaferlerini bekleyen yeni maceralara gönderecek: Dünyanın Yarasını yenmek. Oyuncular Golarion’dan ayrılır ve uzay-zaman sürekliliğini yaklaşan çöküşten korumak için eşsiz efsanevi güçler kullanırlar. Genişletme, Season Pass’in bir parçası olarak ve büyük dijital perakendecilerden bağımsız bir satın alma olarak sunulacak.

Stüdyo ayrıca konsol sürümlerinin çıkış tarihinin Güz 2022’ye ertelendiğini de açıkladı. Ekip, PC’de kalan sorunları da ele alırken, konsolda mümkün olan en iyi oyun deneyimini sağlamak için zor bir karar verdi.

Şu andan itibaren Şubat 2022’nin başına kadar ana oyun, Steam, GOG ve Epic Games Store’da %20 indirimle Ay Yeni Yıl İndirimi’ne katılıyor; Ayrıca oyun, Tian Xia’dan Tiny Sovereign Dragon adlı yeni bir evcil hayvanı içeren yeni ücretsiz indirilebilir içerikle birlikte gelir.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?