Oyun GündemTürkçe Yamalar

Paradise Killer Türkçe Yama ve Kurulumu

Gerçekliğin dışında bir ada. Ölü uzaylı tanrıları hayata döndürmeye çalışan yoldan çıkmış bir insan uygarlığı. Kapalı kapılar ardında bir cinayet.

Paradise, birkaç bin yılda bir kendini yenileyen bir adadır. Uzaylıların müritleri evrene yaydıkları psişik enerjiyle ölü tanrıları beslemeyi ve sonunda diriltmeyi bekliyor. Ancak bu güç, her adayı eninde sonunda yozlaştıran şeytanların da ilgisini çekiyor, ta ki Konsey yeni bir alternatif gerçeklik oluşturana kadar.

Bu sistem henüz mükemmel olmasa da bir sonraki ada Perfect 25’te mükemmelliğe ulaşacak. Ancak yeniden doğuş gerçekleşemeden Konsey cinayete kurban gidiyor ve Paradise öldürülüyor.

Bunun neticesinde “soruşturma delisi” Lady Love Dies, suçluyu bulması için sürgünden geri çağrılıyor. Bu, tüm suçları bitirecek olan suç.

Olgular ne? Gerçekler ne? Hepsi aynı şey mi?

Katil olduğunu düşündüğün kişiye karşı su götürmez bir dosya oluştur. Ancak biri hüküm giydiği zaman vaka çözülmüş sayılabilir.

Birçok muhtemel katilin yanı sıra dosya oluşturmanın da birçok yolu var. İkna edici delilleri bir araya getirip birinin hüküm giymesini sağlasan bile gizem gerçekten çözülmüş sayılabilir mi?

Paradise, esrarengiz bir hikâyeyle ve gizemlerle dolu bir alternatif gelecekte geçiyor. Bu dünyanın gerçeküstü tarihini öğrenmek için tuhaf kalıntıları incele.

Herkesin saklayacak sırrı ve bir çıkarı var. Eski dostların yeni şüphelilerin olacak; deliller, çoğunluğun iyiliği ve kendi inançların arasında seçim yap.

Bir soruşturma dansında daha Starlight sana rehberlik etsin. Delil topla, ifade dinle ve kendi gerçeğini oluşturmak için olguları yorumla.

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içindeki exe dosyasını oyunun ana klasörü içine atın ve kurulumu yapın. 

NOT: Yama oyunun v1.2.04.0 GOG sürümüne uyumludur.

EMEĞİ GEÇENLER: Sweaty

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir