Donanım GündemOyun Gündem

Palit GeForce RTX 2060 12GB Ekran Kartları Tanıtıldı

NVIDIA’nın en büyük grafik ortağı Palit Microsystems Ltd, bugün devrim niteliğindeki NVIDIA Turing mimarisiyle hızlandırılan GeForce RTX 2060 Dual Series 12GB grafik kartlarını piyasaya sürdü. GeForce RTX 2060 12GB, selefi RTX 2060 6GB’nin premium sürümüdür.

İki kat daha fazla bellek ve güçlendirilmiş CUDA çekirdekleri ile geliştirilmiş yeni 12 GB varyantı, size en yeni grafik yoğun oyunların üstesinden gelmek için yeterli gücü verir. Ayrıca NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex, gerçek zamanlı ışın izleme ve daha fazlasını içeren çığır açan teknolojilere tam erişiminiz olacak.

Palit GeForce RTX ™ 2060 12GB, hava akışını optimize etmek ve ısıyı verimli bir şekilde dağıtmak için akıllı fan hızı kontrolü ve soğutması ile klasik çift 90 mm fan tasarımına sahiptir.

Yeni model, oyuncuların ve içerik oluşturucuların rekabetçi performansın keyfini çıkarabilmeleri için daha düşük sıcaklıklar, en düşük gürültü seviyeleri ve maksimum kararlılık sunar.

Kart için henüz bir fiyatlandırma mevcut değil.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?