Oyun Gündem

Oyucular Star Wars Jedi: Survivor’dan Hiç Memnun Değil

Bugün, uzun zamandır beklenen macera aksiyonu Star Wars Jedi Survivor yayınlandı. Birkaç gün önce ilk incelemelerde PC’de iğrenç optimizasyondan bahsediliyordu, ancak yine de ilk gün yaması için umut vardı. Ancak beklenen olmadı.

Steam oyuncularının yaptığı yorumlara bakacak olursak;

Jedi Survivor’ın açıyorum ve ardından oyunum çöküyor. Ana menüye bile giremiyorum ve 3080’im var. En iyi ekran kartı olmadığını biliyorum ama ana menüye bile giremiyorum ♥♥♥♥♥♥♥. LÜTFEN Bu oyunu sevmek ve oynamak istiyorum, ancak PC performansı berbat. PC İÇİN DÜZELTMELER OLMADAN SATIN ALMAYIN. 

Denuvo’nun kesinlikle kaldırılması gerekiyor. Bu oyun, herhangi bir ironi olmadan, en düşük ayarlarda 15 fps’de çöp gibi çalışıyor. Korkunç kare hızını düzelten veya Denuvo’yu kaldıran bir güncelleme yayınlanana kadar oyunu iade edeceğim. Şirketlerin oyunlarını tamamen mahvetmesine rağmen neden hala Denuvo kullandığını anlamıyorum, eğer korsanlıkla savaşmak istiyorsanız, bu işe yaramaz korsanlıkla mücadele aracından başka bir şey bulun.

RTX 3060 16 gig ram ve i5 son revize ve oyun ***** gibi çalışıyor. Herhangi bir ayarda, oyun yaklaşık 45 ila 65 kare arasında ve bazen daha da düşük. Ve çok daha güçlü sistemleri olan insanlar da aynı şey hakkında yazıyor. PC’deki optimizasyon için teşekkürler.

Kaynak
Playground.ru

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir