Oyun Gündem

Öyküsel Macera Oyunu Gerda: A Flame In Winter, Switch, PC için duyuruldu

Hakkında

Kar yağışı durduğunda, küçük Danimarkalı Tinglev köyü artık eskisi gibi olmayacak. İkinci Dünya Savaşı’nda evinin işgali sırasında sakin hayatı alt üst olan Gerda’nın yolundan yürü. Gerçek yaşam olaylarından ilham alan bu samimi anlatımlı RPG-lite deneyiminde nereye gideceğinizi, nasıl davranacağınızı ve kime güveneceğinizi seçin . Sevdiklerinizi korumak için ne kadar ileri gidersiniz?

Beklenmedik Bir Kahramanı Keşfedin

Bu dokunaklı hikaye odaklı oyunda, bir gecede hayatı alt üst olan bir hemşire olan Gerda olarak oynuyorsunuz. Ön cephede değil, tüm hayatı boyunca küçük bir Danimarka köyünün samimi ortamında anlatılan bir hikaye. Sadece zekası ve halkı hakkındaki bilgisi ile donanmış Gerda, kendine sadık kalarak sevdiklerini kurtarmaya çalışmalıdır.

Bir Duruş Yapın

Savaş gibi kargaşa zamanlarında her ikilem zorludur ve her karar kritiktir. Keşif, diyalog, kaynak ve ilişki yönetimi karışımıyla seçimlerinizi yapın. Kişilik özellikleriniz bu benzersiz anlatısal RPG-lite deneyimindeki becerilerinizdir ve başkalarıyla olan bağlantınız da hikayenin nasıl gelişeceğini belirler.

Anlatılmamış Bir Hikaye Anlatın

Gerda: A Flame in Winter , gerçek yaşam deneyimlerinden ve olaylarından ilham alan bir şefkat, topluluk ve cesaret hikayesidir. Tarihin gizli bir yüzünü ortaya çıkarın ve kendi hikayenizi anlatın.

Temel Özellikler

  • Birden fazla dalı ve bitişi keşfedin.
  • Günlüğünüzü kullanarak kişiliğinizi geliştirin.
  • Seçimlerinizi etkileyecek öğeleri ve ilişki noktalarını toplayın.
  • İskandinav Empresyonist tablolarından etkilenen farklı bir sanat stilinin keyfini çıkarın.
  • İkinci Dünya Savaşı sırasında Danimarka Direnişinin gerçek bir üyesinden esinlenen bir hikayeye kendinizi kaptırın.

Fragman videosu

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?