Oyun GündemTürkçe Yamalar

Oxygen Not Included Türkçe Yama ve Kurulumu

Uzay-koloni simülasyon oyununda Oksijen Dahil Değildir oksijen, sıcaklık ve besin kıtlığının koloninizin hayatta kalması için sürekli tehditler olduğunu göreceksiniz. Sömürgecilere yer altı asteroit yaşamının tehlikeleri konusunda rehberlik edin ve sadece hayatta kalmayıp gelişene kadar nüfuslarının artmasını izleyin 

Sadece nefes almayı unutmadığınızdan emin olun…

Uzay koloninizdeki her şey, kazı ve kaynak tahsisinden sıhhi tesisat ve güç sistemlerine kadar kontrolünüz altında. Kaynaklar, ilk nefesinizle birlikte tükenmeye başlayacak, ancak yaşamak istiyorsanız hızlı bir şekilde kazdığınızdan emin olun.

Eğlenceli boş zaman etkinlikleri, harika konaklama yerleri ve koloniniz için daha da iyi yiyeceklerle hayatta kalmanın psikolojik etkisini uzak tutun. Yinelenenlerin her birinin strese tepki vermede farklı ve potansiyel olarak yıkıcı yolları vardır, bu yüzden onları her zaman mutlu ettiğinizden emin olun. Maliyeti ne olursa olsun.

Sıcaklık kontrolü, uzayda sürekli bir endişe kaynağıdır; çok soğuk ve donarsın, çok sıcak ve kızarırsın. Kolonistleriniz için hoş ve rahat bir atmosfer sağlamak için ortam ortam sıcaklıklarını ve koloninizin ısı üretimini takip edin.

Üssünüzün kritik bölgelerine hızlı bir şekilde yakıt ve sıvı vermek için birbirine geçen boru sistemleri oluşturun. İyi plan yapın ve koloniniz bozulmaz, iyi yağlanmış bir makineye dönüşürken ödüllendirin.

Kömür, hidrojen, doğal gaz veya sadece düz eski dirsek gresi dahil olmak üzere çok sayıda güç kaynağı arasından seçim yapın. Koloninizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için güç akışını, devre aşırı yüklemelerini ve arızaları yönetin.

Oksijen Kaplamasına girin ve üssünüzde hareket eden havayı gerçek zamanlı olarak izleyin. Koloninizi gerçek bir derin uzay vahasına dönüştürmek için karbondioksit birikimini izleyin ve oksijen üretim süreçlerini denetleyin.

Verimliliği gerçekten örnekleyen bir temel için her son kaynağı kullanın. Atıkları değerli yakıta dönüştürün, solunamayan gazı havaya işleyin veya vahşi canlıların doğal vücut süreçlerini yiyecek olarak kullanın. Zekiysen, sömürgeci osuruklardan bir üssü bile yönetebilirsin.

Bir düğmeye basarak yeni dünyaları çağırın. Tonlarca evcilleştirilmemiş uzay kayasını deneyimleyin, sonra içinde boğularak ölün!

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içindeki bütün dosyasını oyunun ana klasörü içine atın ve kurulumu yapın. Oyunu açtıktan sonra oyun dilini “Rusça” olarak seçin.

NOT: Yama oyunun vU41-498381-S versiyonuna uyumludur.

EMEĞİ GEÇENLER: Sweaty

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?