Oyun GündemTürkçe Yamalar

Oxide Room 104 Türkçe Yama ve Kurulumu

Odadan kaçma oynanışını ve aksiyonu birleştiren Oxide Room 104, eski bir motelin içinde geçen tüyler ürpertici ve tek oyunculu bir biyolojik korku oyunudur. Acımasız bir bilim insanının insafına bırakıldın, korkunç bir yaratık senin peşinde ve gerçek hayattaki gibi hislerinden faydalanarak kaçmaya çalışmalısın. Oxide’dan çıkabilir misin?

Her şey bir motel odasının küvetinde çıplak, yaralı ve ne olduğundan emin olmadan uyandığında başlıyor. Anlaşmanın ters gittiğini hatırlıyorsun ama şimdi önemli olan tek şey, ne olursa olsun o korkunç yerden kaçmaya çalışmak. Bu andan itibaren atacağın her adım, seni sonlardan birine götürür. Seni uyaralım, oyunun yalnızca bir iyi sonu var…

Durumları çözmenin pek çok seçeneği ve yöntemi olduğu gibi farklı yolları da vardır. Bazı eylemler seni çevre algını değiştirecek durumlara ve hatta ani bir neticeye götürür. Unutma, verdiğin kötü bir karar yaşam ile ölüm arasındaki tarafını belirleyebilir.

• Seçim senin! Matthew, kötü kararlar vererek bu noktaya geldi. Eylemlerin oyunun oynanışını ve sonunu etkileyeceğinden dikkatli kararlar ver. Canlı çıkmak ya da çıkmamak senin elinde.

• Gerçek hayatta olduğu gibi neredeyse her şeyle etkileşime geçebilirsin. Kaynak, harita, ipucu veya kendini savunacak bir şey ara. Night Soul Motel, kullanabileceğin nesnelerle dolu.

• Şok edici bir hikâye. Dışarı çıkmak kolay iş değil ve OKSİTİN NE OLDUĞUNU bulmak seni zorlayacak. Birisi seninle oyun oynuyor ama tüm bunların arkasındaki ne?

• Oyun bitti mi? Karakter, kazara veya moteldeki tehlikeler yüzünden her öldüğünde 104 numaralı odanın küvetinde yeniden canlanırsın ancak her şeyin bir bedeli var…

• Harika tekrar oynanabilirlik. Eylemlerin ve verdiğin kararlar, maceranın sonunu etkiler; keşfedebileceğin pek çok farklı seçeneğin olduğundan her oyun ayrı bir zorluktur.

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içindeki exe dosyasını oyunun ana klasörü içine atın ve kurulumu yapın.

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir