HaberlerOyun Gündem

Overwatch 2: Invasion Lansman Fragmanı Büyük Yeni Güncellemede Neler Olacağını Gösteriyor.

Overwatch 2 için bir sonraki büyük güncellemede yeni bir kahraman ve mod, daha fazla harita ve etkinlik yer alıyor.

Overwatch 2 bu ay Overwatch’ın lansmanı ile yeniden evriliyor: Invasion 10 Ağustos’ta yayınlanacak ve şimdi de bir fragman geldi. Popüler Blizzard oyununun büyük güncellemesi yeni Invasion hikâye görevleri, başka bir kahraman -Illari- ve iki harita daha sunuyor. Ayrıca yeni bir PvP modu olan Flashpoint de oyuna dahil ediliyor.

Overwatch 2: Invasion 10 Ağustos’ta yayınlanacak. Yeni genişleme paketinde neler olacağına bir göz atmak için aşağıdaki fragmana göz atın.

Hikaye görevlerine gelince, her biri Rio de Janeiro, Gothenburg ve Toronto da dahil olmak üzere Null Sector tarafından saldırıya uğrayan farklı bir yerde geçiyor. Görevler 15$’lık (an itibariyle ülkemizdeki fiyatı belli değil) Overwatch 2: Invasion paketi aracılığıyla edinilebilir. Görevlere kalıcı erişimin yanı sıra pakette 1.000 Overwatch jetonu, yeni bir Sojourn efsanevi görünümü ve henüz Sojourn’un kilidini açmamış veya satın almamış oyuncular için Sojourn’a oynanabilir bir kahraman olarak kalıcı erişim yer alıyor.

Overwatch 2 büyük güncellemesi ile başlayacak olan yol haritası.

Blizzard, Invasion ile bir sonraki hikaye tabanlı sezon arasında “birden fazla sezon” olacağı için bu üç görevin muhtemelen 2023’te alacağımız tek görevler olacağını doğruladı.

Overwatch 2: Invasion ayrıca yeni bir battle pass, yeraltı dünyası co-op etkinliği, Illari’ye odaklanan bir etkinlik ve daha fazlasını içerecek.

Öte yandan Blizzard geçtiğimiz günlerde efsanevi güreşçiden oyuncuya dönüşen John Cena’nın Overwatch’a geleceğini duyurdu. Cena, Overwatch’a yardım ediyor gibi görünen gizemli bir figür olan The Enigma olarak oyuna katılacak.

Ayrıca Başrolde Sojourn’nun olduğu birde kısa film yayınlandı, Invasion’ın hemen öncesindeki olayları konu alan kısa filme aşağıdan ulabilirsiniz.

Fethpasha

Atari 2000'den beri oyun oynayan zamanının bir çok oyununu tatmış ve genel itibari ile RPG tutkununu haline gelmiş birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir