Oyun Gündem

Outriders Worldslayer İyi Çıkış Yaptı

Outriders: Worldslayer’ın 48 saatlik erken erişimindeki sorunlarına rağmen, genişleme paketi oldukça popüler hale geldi ve büyük sorunlar olmadan çıkışını gerçekleştirdi.

Outriders: Worldslayer’ın piyasaya sürülmesinden bu yana, Steam’deki oyuncu sayısı dört katına çıktı. Steam oyuncu sayısı en çok 125 bin oyuncuydu, ancak zamanla günde yaklaşık 3000’e kadar düştü. Worldslayer’ın piyasaya sürülmesinden bu yana 24 saatlik zirvesi 12.000’in üzerine çıktı ve bu sayı giderek artıyor gibi görünüyor.

Elbette bu verilerin yalnızca Steam’de görüntülenebildiğini belirtmekte fayda var. Outriders: Worldslayer PlayStation, Stadia ve Xbox konsollarında mevcut ve bu artışın tüm platformlarda olması muhtemel. Gerçekte olan şey, Outriders’tan ayrılanlar geri dönüyor ve genişleme sayesinde oyunu daha fazla içerikle çok daha iyi durumda buluyor.

Umarız bu, Outriders’a gerçekten yardımcı olur, çünkü birçok insan People Can Fly tarafından yaratılan dünyayı ve oyun mekaniğini seviyor. Worldslayer bunu yeni bir hikaye ve yeni oyun sonu içeriği ile tamamlıyor. Worldslayer’ın Outriders DLC’nin son parçası olup olmayacağı henüz belli değil, ancak bundan sonra ne olacağını görmek ilginç olacak.

Outriders: Worldslayer PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One ve Xbox Series X için mevcut.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir