Oyun GündemPCPlay StationXBOX

Outriders demo Şubat ayında çıkacak

Fortnite, Bulletstorm gibi oyunların geliştiricisi People Can Fly tarafından geliştirilen Outriders için yeni bir duyuru yayınlandı.

Outriders demosu 25 Şubat tarihinde yayınlanacak

Outriders için Twitter üzerinden yapılan duyuru ile oyunun çıkış tarihi 1 Nisan 2021 olarak açıklandı. İlk başta 25 Şubat tarihinde demo yayınlayacağı açıklandı. Duyurunun tamamı ise şöyle:

“Oyuncuların Outriders gibi yeni bir IP’yi piyasaya sürülmeden önce deneyimlemelerinin önemli olduğuna inanıyoruz. Böylece oyunu iş sipariş vermek, satın almak veya oynamak konusundaki kararınızı kendiniz verebileceksiniz.

Bu nedenle 25 Şubat 2021’de ücretsiz bir demo yayınlayacağımızı ve herkese oyunun ilk birkaç saatini hem tek oyunculu hem de kooperatif olarak dört sınıfla oynama şansı vereceğimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Ayrıca karakteriniz ve ilerlemenizi tam sürüme sorunsuz şekilde taşıyabileceksiniz.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir