Oyun Gündem

Open World Game Outcast 2: A New Beginning ​​Fragmanı Hikayeyi Kuruyor

Geliştirici Temyiz Stüdyoları, 12 Ağustos’ta THQ Nordic gösterimi sırasında Outcast 2: A New Beginning için yeni bir hikaye ve oynanış fragmanı gösteriyor.

THQ Nordic, franchise’ları mezardan geri getirme konusunda yavaş yavaş itibar kazanıyor. Buna Kingdoms of Amalur: Reckoning’in remaster’ı, yeniden yapılan Destroy All Humans! serisi ve yaklaşan Outcast 2: A New Beginning.

Outcast 2: A New Beginning, Cuma günkü THQ Nordic vitrininde yer alan birkaç oyundan biriydi. Geliştirici Temyiz Stüdyosu bir çıkış tarihi açıklamamış olsa da, Outcast 2’nin yeni Hikaye ve Oynanış Fragmanı yaklaşmakta olan oyun için çok sayıda teaser sunuyor.

Outcast 2 fragmanı, kahramanı Cutter Slade’in gömleğinin yakından görünümüyle açılıyor. Ardından kamera, uzaylı anlatıcı Mar, Slade’in arka planını anlatırken gömleğin bir odanın ortasında sergilendiğini ortaya çıkarmak için geri çekildi. Bir kanun kaçağı olarak damgalanmış ve iki gezegenden sürgün edilmiş, Adelpha’nın yabancı dünyasına, başka hiç kimsenin yapmayacağı bir zamanda Talan halkına yardım etmek için geldi.

Mar, izleyicilere Outcast 2’nin oynanışının birkaç sahnesini izlettiği için anlatmaya devam ediyor. İzleyiciler, Slade’in Adelpha’nın harabelerle dolu manzarasının üzerinde yükseldiğini, biyolüminesan mağaralardan geçtiğini ve volkanik bir çorak arazinin üzerinden atladığını görüyor. Fragman, Mar’ın “güçlü gizemlerini uyandırma” arayışını anlatırken, Slade’in oyunun el yapımı açık dünyasını keşfetmesini, yayılan manzaraları ve unutulmuş harabeleri taramasını sergilemeye devam ediyor. İzleyiciler, aşırı büyümüş devasa bir tapınağın gücünden yararlandığında Slade’in tam olarak bunu yaptığını görebilirler.

Bahsedilen güç, oyunun robotik düşmanlarına karşı mücadelede büyük olasılıkla kullanışlı olacaktır. Outcast 2’nin THQ Nordic vitrini sırasında oynanışı gösteren birkaç oyundan biri olmasıyla birlikte, fragmanın bir sonraki bölümünde yoğun bir şekilde yer alıyorlar. Fragman, izleyicilere savaşa iyi bir bakış attı ve oyunun silah özelleştirme sistemine kısa bir bakış attı. Outcast 2’nin aksiyonu, Slade’in silahını, kalkanını ve jetpack’ini kullanarak çeşitli ortamlarda çeşitli düşmanlara ateş etmek, engellemek, atlatmak ve yakın dövüş saldırısı yapmak için yoğun bir şekilde harekete dayalı görünüyor.

Ancak, Adelpha’yı ikinci kez kurtarmak istiyorsa, Slade’in ustalaşması gereken tek şey savaş değildir. Karavan Slade’in bir Talan köyüne yaklaştığını gösterirken, uzaylı tur rehberi, “Mar, bir gezegeni kurtarırken, gerçek bir kahramanın halkının güvenini de kazanması gerektiğini biliyor,” diye açıklıyor. Ne yazık ki fragman orada bitiyor, bu yüzden izleyiciler Talan’ın güvenini kazanmak için ne yapması gerektiğini öğrenemiyor.

THQ Nordic, Outcast 2: A New Beginning’in Eylül 2021’de gösterime girdiğini duyurdu. Eski Navy SEAL Cutter Slade’in uzaylı gezegen Adelpha’yı kurtarmak için zaman içinde yolculuk etmesini konu alan 1999 yapımı Outcast’in hikayesini sürdürüyor. Ne yazık ki, planlanan devamı, Temyiz’in iflasının ardından hiçbir zaman gerçekleşmedi. Neyse ki, THQ Nordic orijinal ekibi devam filmi üzerinde çalışmaya geri döndürmeyi başardı ve yirmi yıldan fazla bir aradan sonra hikayeyi bitirmelerine izin verdi.

Outcast 2: A New Beginning PC, PS5 ve Xbox Series X/S için geliştiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?