Donanım GündemOyun Gündem

NVIDIA GeForce 511.65 WHQL Sürücüsü Dying Light 2 için DLSS ve Işın İzleme Ekliyor

NVIDIA en son GeForce Game Ready sürücüsünü yayınladı . Güncelleme, GeForce RTX 3080 Ti ve RTX 3070 Ti dizüstü bilgisayarlar için desteğin yanı sıra Dying Light 2 için çeşitli grafik iyileştirmeleri getiriyor .

Yukarıda gösterildiği gibi, bugünün Game Ready sürücü güncellemesi, merakla beklenen Dying Light 2: Stay Human oyununu desteklemektedir. Oyun, performansı artıran NVIDIA DLSS desteğiyle 4 Şubat’ta piyasaya sürülecek . Sadece bu değil, oyun aynı zamanda ışın izleme efektlerini de destekleyecek.

Bugünkü sürücü güncellemesi , geliştirici Sloclap’ın en son oyunu olan Sifu için optimizasyonlar da içeriyor . Oyunun 8 Şubat’ta Epic Games Store’da piyasaya sürülmesi planlanıyor ve en yeni NVIDIA GeForce sürücüsü, birçok oyuncu için oyun deneyimini optimize etmeye yardımcı olacak.

En son sürücü aynı zamanda yeni 4. nesil NVIDIA Max-Q teknolojilerine sahip yeni 2022 GeForce RTX 30 serisi dizüstü bilgisayar modellerinin resmi sürücüsüdür. Bu yeni teknolojiler güç tasarrufu yapmanıza, dizüstü bilgisayarınızın verimliliğini artırmanıza ve elbette daha da fazla performans sağlamanıza yardımcı olur. Şu anda, çeşitli form faktörlerinde RTX 30 serisi dizüstü bilgisayar GPU’ları etrafında oluşturulmuş 160’ın üzerinde yeni model bulunmaktadır.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?