Oyun GündemPC

Ninja Gaiden: Master Collection PC Versiyonu Çıktı. Tam Bir Fiyasko!

Oyunun hak ettiği bu değildi…

Ninja Gaiden: Master Collection, şimdiye kadar yapılmış en iyi hack-and-slash oyunlarından.
Oyun, Steam üzerinden yayınlanıyor. 

Yayınlanma sürecinde oyunun Steam sayfası güncellendi ve bazı harika sahneler var. Çözünürlüğü değiştirmek ister misiniz? Tabii ki yaparsınız, hadi seçenekler menüsüne girelim ve…

“Çözünürlüğü yapılandırmak için Steam Kitaplığınızdan oyunun Özelliklerini açın. ‘LAUNCH OPTIONS’ metin alanına ‘720p’, ‘1080p’ veya ‘4k’ girerek çözünürlüğü ilgili değere sabitleyebilirsiniz. oyunu düşük bir çözünürlüğe ayarlayarak işlem yükünü de azaltabilirsiniz.”

Evet, bu oyunun 50 dolarlık bir PC portu. 
Bir zamanlar Japon geliştiricilerin büyük bilgisayar portlarının çoğunun bu tür bir duruma geldiği zamanlar vardı ancak eskide kaldı. Sadece çözünürlük değil: oyun pencereli modda başlıyor ve standart sağ üst pencere simgesi kullanılarak tam ekrana dönebiliyor.

Belki de şaşırmamalıyız. Team Ninja’nın diğer amiral gemisi serisi Nioh, kısa süre önce PC’ye çıkmıştı ve onunda PC portu çok sıkıntılıydı. Geliştirici en azından bazı büyük sorunları düzeltmiş, ancak hala olması gerektiği yerde değil.

30FPS ara sahneleri, 2021 yılındaki yeni bir PC sürümüne ait olmamalı artık.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu