Oyun Gündem

Netflix, Cyberpunk Edgerunners Anime Serisini Önümüzdeki ay Gösterecek

Netflix, Cyberpunk Edgerunners da dahil olmak üzere önümüzdeki ay video oyunu özelliklerine dayanan bir dizi yeni TV dizisi gösterme planlarını onayladı.

Dizi, 6-10 Haziran tarihleri ​​arasında Nexflix’in ‘Geeked Week’ kapsamında gösterilecek ve akış platformunun yakında yayınlanacak olan Resident Evil ve Cuphead gösterileri olacak.

Etkinlik, yayın platformunun yaklaşan gösterilerinden haberler, ifşalar ve yetenek panelleri içeren beş günlük bir sanal hayran festivali olarak faturalandırılıyor.

İki yıl önce 2022’de çıkacağı duyurulan Cyberpunk Edgerunners, Cyberpunk 2077 evreninde geçen bağımsız bir anime dizisidir.

Hiroyuki Imaishi (Gurren Lagann, Kill la Kill, Promare) tarafından yönetilmiştir ve Akira Yamaoka (Silent Hill) tarafından bestelenen orijinal bir skora sahiptir.

2018 yılından beri üzerinde çalıştığı dizinin yapımcılığını Cyberpunk 2077 ve The Witcher geliştiricisi CD Projekt Red üstleniyor.

Resmi tanıtım yazısına göre: “Cyberpunk Edgerunners, geleceğin teknoloji ve vücut modifikasyonu takıntılı bir şehrinde hayatta kalmaya çalışan bir sokak çocuğu hakkında 10 bölümlük bir hikaye anlatıyor.

“Kaybedecek her şeyi olduğu için, siberpunk olarak da bilinen paralı bir kanun kaçağı olan Edgerunner olarak hayatta kalmayı seçiyor.”

Netflix, Cyberpunk Edgerunners’ı 8 Haziran’da gösterecek.

Geçtiğimiz hafta Resident Evil serisi için bir teaser fragmanı yayınladı.

CD Projekt, Nisan ayında Cyberpunk 2077’nin Aralık 2020 sürümünden bu yana 18 milyondan fazla kopya sattığını iddia etti.

Ayrıca, yeni bir hikaye içeren büyük bir Cyberpunk 2077 genişlemesi üzerinde çalıştığını da doğruladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir