Oyun Gündem

Need for Speed: Unbound Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Studio Criterion Games ve Electronic Arts yeni oyunları olan Need for Speed: Unbound’u geçtiğimiz hafta tanıtmıştı. Bu kez, yapımcı EA, oyundaki şehrin sokaklarında hızlı yarışları ve polis arabalarından kaçışı gösteren bir video yayınladı.

Need for Speed’in yeni oyununda geliştiriciler, oyunun alışılmış yaklaşımını değiştirme sözü veriyor. Oyuncular, yeni animasyon efektleriyle öne çıkacak detaylı arabalar, gerçekçi yerler ve sürüş yarışları bekliyor. Daha önce Need for Speed: Unbound’un geliştiricileri oyundaki sanat tarzını tanıtmıştı. Yeni efektler, benzersiz bir görsel eşlik oluşturmanıza olanak tanır, ancak isterseniz bunları kapatabilirsiniz.

Zirveye çıkmak için risk almak gerekir. Muhteşem sokak driftlerine girerek, polisleri geride bırakarak veya kendi kazandığınız parayla rakip yarışçılara karşı bahis oynayarak her şeyi nasıl ve ne zaman tehlikeye atacağınızı seçin. Vakit nakittir, bu nedenle haftalık elemelere katılmaya hak kazanmak ve son yarışa girmek için yeterli parayı kazanmanın en hızlı yolunu bulun.

Need for Speed: Unbound’un PC, PS5 ve Xbox Series X için 2 Aralık’ta çıkış yapacak.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?