Oyun Gündem

NBA 2K24 Kapağında Kobe Bryant’ın Olacağı Açıklandı.

Rest In Peace Mamba.

Merhum basketbol efsanesi Kobe Bryant NBA 2K24’ün özel sürümlerinin kapak yıldızı olacak.

NBA 2K tarafından atılan bir tweet’te (aşağıda) açıklanan Kobe Bryant Edition ve Black Mamba Edition, bu yılki oyunun daha pahalı iki versiyonu olacak ancak tam içerikleri henüz açıklanmadı.

2K ayrıca standart sürümün kapak yıldızını da henüz açıklamadı ancak geleneğe göre bu büyük olasılıkla güncel bir NBA oyuncusu olacak.

IGN geçen yılki oyun için yaptığı 6/10’luk incelemede şöyle demişti: “NBA 2K23’ün saha içi iyileştirmeleri onu kolay bir turnike haline getirmeliydi, ancak Pay2Win mikro ödemelerinin her zaman mevcut olan sıkıntısı, zevk almayı çok daha zor hale getiriyor.”

Bryant’ın NBA 2K24’ün kapağında yer alması büyük olasılıkla Los Angeles Lakers’taki 20 yıllık kariyerinin büyük bölümünde giydiği 24 numaralı formasından kaynaklanıyor. NBA 2K geçtiğimiz yıl da benzer bir hamle yaparak Michael Jordan’ı 23 numaralı formasına uygun olarak 2K23’ün kapağına taşımıştı.

NBA 2K24 hakkında şu ana kadar başka bir şey açıklanmadı, ancak tweet ön siparişlerin yarın açılacağını ve muhtemelen bununla birlikte yeni bilgilerin geleceğini belirtiyor.

Kaynak:https://www.ign.com/articles/nba-2k24-cover-athlete-revealed-as-kobe-bryant

Fethpasha

Atari 2000'den beri oyun oynayan zamanının bir çok oyununu tatmış ve genel itibari ile RPG tutkununu haline gelmiş birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir