Oyun Gündem

Naughty Dog: The Last of Us Multiplayer Oyunu için Daha Fazla Zaman Gerekiyor, Yeni Bir Tek Oyunculu Deneyim Geliştiriliyor

Naughty Dog, yaklaşan The Last of Us çok oyunculu projesinin yanı sıra duyurulmamış bir “tek oyunculu deneyim” ile ilgili bir açıklama yayınladı.

Açıklamanın tamamını aşağıda bulabilirsiniz.

The Last of Us hayranları,

Birçoğunuzun The Last of Us çok oyunculu oyunumuz hakkında daha fazla şey duymak için sabırsızlandığını biliyoruz. Stüdyomuzun şimdiye kadar yaptığı işten inanılmaz derecede gurur duyuyoruz, ancak geliştirme devam ettikçe, oyun için en iyisinin daha fazla zaman vermek olduğunu fark ettik.

Ekibimiz bu projenin yanı sıra yepyeni bir tek oyunculu deneyim de dahil olmak üzere geliştirilmekte olan diğer oyunlarımız üzerinde çalışmaya devam edecek; yakında daha fazlasını paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.

Desteğiniz için harika topluluğumuza minnettarız, oyunlarımıza olan tutkunuz için teşekkür ederiz, bu bizi harekete geçmeye teşvik etmeye devam ediyor.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir