Oyun Gündem

Naughty Dog, Oyuncuları The Last of Us’ın 10. Yılını Kutlamak için bir Yarışmaya Katılmaya Davet Ediyor

Naughty Dog, The Last of Us oyunları için bir ekran görüntüsü yarışması düzenlediğini duyurdu. Yarışma, 14 Haziran 2013’te PlayStation 3’te piyasaya sürülen oyunun ilk bölümünün çıkışının 10. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası.

Bu meydan okuma, oyuncuların The Last of Us veya The Last of Us Part II’den seriye olan sevgilerini gösteren en iyi ekran görüntülerini çekip göndermeleri içindir. Fotoğraflar 14 Haziran’a kadar Twitter üzerinden #TLOUPhotoMode hashtag’i ile etiketleyerek gönderilebilir.

Kullanıcılar ekran görüntülerini paylaşmaya başladılar bile:

The Last of Us, tarihin en çok beğenilen ve ödül kazanan oyunlarından biri. Joel ve Ellie’nin kıyamet sonrası Amerika’sında insanlar ve enfekte olmuş yaratıklar tarafından rahatsız edilen yolculuklarını anlatıyor. Oyun 2020’de PlayStation 4 için bir remaster ve bir devam oyunu alacak. TV dizisinin ikinci sezonu da geliştirme aşamasında.

Naughty Dog henüz serinin devamı ya da başka bir proje için planlarını açıklamadı. Ancak stüdyonun The Last of Us dünyasını temel alan bir çok oyunculu mod üzerinde çalıştığı biliniyor.

Kaynak
PlayGround

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir