Oyun GündemTürkçe Yamalar

My Time At Sandrock Türkçe Yama Yayımlandı

Serinin ilk oyunu olan My Time At Portia Türkçe dil desteği ile gelirken, ikinci oyun olan My Time At Sandrock için aynı şeyi söyleyemiyoruz. Ne yazık ki serisinin ikinci oyunu için Türkçe dil desteği yoktu ama mod yapımcıları sayesinde artık oyunun keyfini Türkçe bir şekilde çıkarabileceksiniz.

OYUN HAKKINDA:

My Time at Sandrock, kıyamet sonrası sağlıklı bir dünyada, Day of Calamity’nin en modern teknolojileri yok etmesinden 300 yıl sonra geçiyor.

Sandrock’un en yeni İnşaatçısı olmak için bir iş teklifini kabul ettikten sonra, topluluğu eski ihtişamına geri döndürmek için size ve güvenilir araçlarınıza kalmış vahşi ve engebeli şehir devletine varacaksınız. Kasabayı ekonomik yıkımdan kurtarırken makineler yapmak, yerlilerle arkadaş olmak ve Sandrock’u canavarlardan korumak için kaynaklar toplayın!

Eski bir atölyeyi iyi yağlanmış bir üretim tesisine dönüştürün! Sandrock’un gelişmesine yardımcı olmak için parça parça birleştirmeden önce malzemeleri işlemek ve devasa yapıların parçalarını üretmek için karmaşık bir makine seti kullanın.

Çiftliğinizi dekore etmek, Sandrock sakinlerine hediyeler vermek veya topluluk taleplerine yardımcı olmak için çalışma masasında yüzlerce benzersiz eşya oluşturun.

Sandrock şehir devletini çevreleyen uçsuz bucaksız çölleri keşfedin. Eski Dünya kalıntılarını kazmak için harabelere dalın, ulaşılması zor yerlerde malzemelerimizi arayın veya komşularınızla Sandrock’ta dinlenerek zaman geçirin.

Yüzlerce yan görev ve 30’dan fazla yepyeni karakterle tamamlanmış ayrıntılı bir hikayeyi deneyimleyin. Sandrock sakinlerini tanımak, geçmiş hikayeleri ortaya çıkarmak ve yol boyunca anlamlı bağlantılar kurmak için zaman ayırın.

Dinamik aksiyon savaşlarında yakın dövüş ve üçüncü şahıs atış mekaniği arasında hızla geçiş yapın. Yeni silahları ve savunma kırma mekaniğini taktiksel avantajınız için kullanın veya savaşları basitçe ezmek için istatistiklerinizi artırın!

Çeşitli mini oyunlar, sizin ve yerel Sandrock sakinlerinin çöl kasabasında eğlenmenizi sağlar.

  • Boş çayırı ekilebilir araziye dönüştürmek için atölyenizin karını kullanın;
  • Ekstra para için ekin yetiştirin veya onları lezzetli yemeklere dönüştürün;
  • Sandrock sakinleri ile festivallere katılın;
  • Sırları ve çok daha fazlasını bulun!

Yamaya ulaşmak isterseniz buraya tıklayabilir veya Forumumuza girebilirsiniz.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir